Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

EA pracuje podobno nad grą z Iron Manem. Nie tylko Czarna Pantera?

Kolejny tajny projekt.

Jeśli wierzyć plotkom, Electronic Arts pracuje obecnie nie tylko nad grą z Czarną Panterą, ale także nad inną produkcją dla fanów uniwersum Marvela, z Iron Manem w roli głównej.

O projekcie Black Panther wspominaliśmy już w lipcu, na bazie doniesień Jeffa Grubba. Teraz popularny dziennikarz pociągnął temat. „EA pracuje nad grą z Czarną Panterą, o czym mówiliśmy wcześniej... Zajmuje się też innym projektem Marvela dla pojedynczego gracza - zapewnił.

Komentarz jest mało precyzyjny, lecz wypowiedź podchwycił Tom Henderson, leaker mogący pochwalić się już nieco mniejszą wiarygodnością. Słyszałem plotki, że to Iron Man - napisał na Twitterze. „Nigdy nie widziałem jednak nic konkretnego na ten temat. Włóżcie to do kategorii plotek, aż dowiem się czegoś więcej” - zabezpieczył się.

Jeśli to prawda, dwie produkcje ze słynnymi superbohaterami brzmią jak interesujące posunięcie. Pasowałyby jednak to niedawnych słów dyrektora generalnego Electronic Arts, który zapewniał w rozmowie z inwestorami, że tytuły dla pojedynczego gracza pozostają dla jego firmy bardzo ważne.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze