Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

EA Play Live nie odbędzie się w 2022 roku

Firma chce mieć więcej gier do pokazania.

Przedstawiciele Electronic Arts poinformowali, że nie zorganizują w 2022 roku żadnej konferencji EA Play Live - ani podczas okresu letnich pokazów, ani później.

„Uwielbiamy EA Play Live, ponieważ to nasz najlepszy sposób na komunikację z fanami i dzielenie się informacjami” - napisano w oświadczeniu przekazanemu redakcji IGN.

„Jednak w tym roku nie wszystko zbiega się i pokrywa ze sobą w taki sposób, żebyśmy mogli pokazać wiele jednego dnia. Mamy ekscytujące projekty w naszych studiach i ujawnimy sporo na ich temat, kiedy przyjdzie odpowiedni czas dla każdego z nich”.

Wygląda więc na to, że otrzymamy po prostu mniejsze prezentacje czy materiały promocyjne poświęcone poszczególnym tytułom. Takie podejście może też oznaczać, że EA nie ma w planach żadnej wysokobudżetowej premiery - poza FIFĄ - na końcówkę roku.

Studia Electronic Arts pracują nad wieloma projektami. Respawn tworzy kontynuację Jedi Fallen Order, w BioWare trwają pracę nad Dragon Age 4 oraz kolejną odsłoną serii Mass Effect. Powstaje też remake Dead Space.

O autorze
Komentarze