Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dziś wieczorem State of Play. Jak obejrzeć pokaz Sony?

Prezentacja gier na konsole PlayStation.

Dziś wieczorem - 10 marca - odbędzie się kolejne State of Play, czyli organizowany przez Sony pokaz nadchodzących gier na konsole PlayStation. Start o 23:00.

State of Play - livestream, godz. 23:00. Transmisję można obejrzeć w serwisie YouTube:

Według informacji przekazywanych przez Sony, wydarzenie potrwa około 20 minut. Firma obiecuje, że widzowie zobaczą materiały z już ujawnionych gier, ale nie zabraknie też zapowiedzi zupełnie nowych produkcji.

Koncern położy nacisk na tytuły od japońskich twórców i wydawców, choć w programie pojawią się również projekty od deweloperów z innych rejonów na świecie. Szczegóły owiane są tajemnicą, ale internauci spekulują, że Capcom zaprezentuje remake Resident Evil 4 - zwłaszcza, że niepotwierdzone wieści o pozycji krążą już od jakiegoś czasu.

Sony zaznaczyło jednocześnie, że nie powinniśmy oczekiwać informacji o PS VR2 lub gier zmierzających na gogle rzeczywistości wirtualnej.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze