Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dziś rozpoczyna się BlizzCon

Prezentacje najnowszych gier Blizzarda. Transmisja w Internecie za ok. 125 zł.

Dziś wieczorem w kalifornijskim Anaheim rozpocznie się kolejna edycja imprezy BlizzCon, poświęconej produkcjom popularnej firmy Blizzard.

Jak co roku, dostęp do imprezy wymaga wybrania się do Stanów Zjednoczonych lub zakupu specjalnego, wirtualnego biletu, gwarantującego dostęp do transmisji na żywo w sieci. Cenę przepustki ustalono ponownie na 30 euro (ok. 125 zł). W tej kwocie otrzymamy też zestaw cyfrowych dodatków do gier Blizzarda.

Ceremonię otwarcia zaplanowano na godzinę 20 polskiego czasu, a już o 23:15 twórcy zamierzają zaprezentować wieści z planu filmu Warcraft oraz ujawnić przyszłość Diablo 3.

W tym samym czasie trwały będą turnieje: w World of Warcraft, Hearthstone i StarCraft 2. Później, o 01:45, poznamy nowe informacje na temat World of Warcraft i StarCrafta 2.

Blizzard oficjalnie nie mówi o żadnych ogłoszeniach, ale - jak zawsze przed BlizzConem - sieć huczy od spekulacji. Niemal pewna jest zapowiedź dodatku do Hearthstone, z setką nowych kart. Dużo mówi się także o potencjalnej prezentacji StarCraft 2: Legacy of the Void, a w plotkach wymienia się nawet ogłoszenie następnego rozszerzenia do World of Warcraft, z premierą na początku 2016 roku.

Zakończenie imprezy w niedzielę nad ranem - wystąpi Metallica. Po wszystkie szczegółowe i oficjalne informacje zapraszamy oczywiście na łamy Eurogamer.pl.

Tagi

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze