Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 - zrzuty wojskowe w Houndfield

Gdzie znaleźć sprzęt wojskowy w dzielnicy Houndfield.

Houndfield to duża dzielnica w Dying Light 2, a dokładnie w regionie Old Villedor. Ukrytych jest tutaj sporo przedmiotów do zebrania, a także jeden zrzut wojskowy - z tej strony dowiesz się jak się do niego dostać.

W pierwszej kolejności udaj się do północno-wschodniej (1) części dzielnicy, na zachód od Szpitala Saint Joseph. Stojąc na ulicy zauważysz uszkodzoną elewację (2), po której możesz dostać się do góry, a z niej na drabinę (3) wiodącą na dach.

Wejdź na górę, przebiegnij obok dwóch ścianek (po twojej prawej stronie) i wdrap się na trzecią ściankę (4). Obróć kamerę i przeskocz na wyższy poziom. Tutaj wejdź do dziury w ścianie (5) i przebiegnij na drugi koniec korytarza.

Wdrap się po elementach, by wejść na dach niewielkiego budynku. Tutaj musisz wejść na rurę (6) zawieszoną na ścianie i dostać się na jej górną część. Z niej przeskocz na kolejną rurę (7), na nowo wdrap się na górę, a następnie wskocz na ostatnią rurę (8 . Z niej możesz już przeskoczyć na dach (9) budynku po lewej stronie.

Tam znajdziesz skrzynię, z której wyciągniesz cenne przedmioty, inhibitor, a także poszukiwany przez ciebie sprzęt wojskowy.

Spis treści: Dying Light 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dying Light 2 - zrzuty wojskowe w New Dawn Park

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze

More On Dying Light 2 Stay Human

Najnowsze artykuły