Skip to main content

Dying Light 2 - wieże radiowe: jak odblokować, co dają

Aktywowanie wież radiowych, namierzanie inhibitorów.

Wieże radiowe to specjalne obiekty w Dying Light 2, które odblokują się dla ciebie po wykonaniu zadania głównego Audycja. Do czego służą, jak je aktywować i co dzięki temu zyskasz - tego dowiesz się z niniejszej strony.

Wieże radiowe oznaczone są na mapie za pomocą ikonki anteny (1). Jeśli najedziesz na ten obiekt kursorem, przy lewej krawędzi wyświetlą się dodatkowe informacje - nagrody (2) za aktywowanie wieży i dzielnice, które są objęte jej zasięgiem (3).

To drugie jest dla ciebie ważniejsze, gdyż po aktywacji na mapie będą wyświetlać się lokalizacje inhibitorów (4). To znacznie ułatwia ich odnajdywanie w świecie gry.

Po dotarciu na miejsce danej anteny musisz po prostu wspiąć się na jej szczyt (5), co oznaczone jest czerwoną ikonką.

Na samej górze znajdziesz skrzynkę kontrolną (6). Gdy wejdziesz z nią w interakcję, antena zostanie aktywowana - a ty otrzymasz wspomniane wcześniej premie.

Sama aktywność mocno przypomina tę związaną z wiatrakami, jednak tutaj nie otrzymasz dostępu do handlarzy czy rzemieślnika. Odblokujesz z kolei łóżko do spania i schowek - gdyż pod każdą anteną jest kryjówka nocnego biegacza.

Następnie: Dying Light 2 - zadania z niebieskim kwadratem: Spotkania

Spis treści: Dying Light 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dying Light 2 - wiatraki: jak odblokować, co dają

Zobacz także