Skip to main content

Dying Light 2 - Odszczurzanie: metro w Central Loop

Pozbycie się zombie z metra.

Metro w Dying Light 2 to element związany szybką podróżą. To właśnie stację metra musimy oczyścić w Central Loop w zadaniu Odszczurzanie.

Uwaga: Misja ta nie zmienia pory doby na noc. Zdecydowanie warto jednak rozegrać ją właśnie po zmierzchu - jest po prostu łatwiej. W dzień w metrze spotkasz bardzo silnych przeciwników, którzy mogą zabić Aidena dwoma ciosami. Porozmawiaj więc ze zleceniodawcą, a potem prześpij się do zmroku.


Na tej stronie:


Stacja metra

Misję zleca Nikolas (1) z baru w głównym miasteczku ocaleńców w Central Loop. W naszym przypadku nie miał jednak nad swoją głową wykrzyknika, więc uważajcie na ten błąd.

Po zaakceptowaniu misji możesz ruszać do stacji metra (2), która jest obok osady, tyle że na ulicy. Jak pisaliśmy wyżej, udaj się tam w nocy.

Idź korytarzem, przejdź pod podniesioną lekko kratą, a spotkasz pierwsze zombie (3). Możesz przekraść się obok, jeśli nie chcesz walczyć.

Dalej musisz dotrzeć do pomieszczenia oznaczonego czerwoną ikoną (4). Dalej możesz omijać wrogów, poruszając się nad nimi - skacząc po tablicach informacyjnych.

W pomieszczeniu użyj przełącznika. Okaże się, że nie działa. Musisz wejść do szybu windy (5) i zejść niżej, by włączyć agregaty wojskowe.


Agregaty

Po zeskoczeniu niżej, wyjdź z windy, a następnie wejdź pod nią (6), by zejść jeszcze niżej.

Na poziomie z agregatami musisz tylko do nich dotrzeć i włączyć każdy przełącznik (7). Wszystkie maszyny wyglądają tak samo. W podziemiach nie ma żadnych wrogów - tylko trochę trujących chemikaliów, których musisz unikać.

Po włączeniu agregatów musisz jeszcze włączyć zasilanie (8) w małym pomieszczeniu na środku tego obszaru. To wszystko.

Teraz w tym samym pomieszczeniu możesz przywołać windę i wrócić na górę. Przełącznik, który na początku nie działał, włączy teraz i aktywuje stację metra. Po wszystkim wracaj do Nicolasa, by zakończyć zadanie.

Następnie: Dying Light 2 - Gońcy: listy i przesyłki

Zobacz też: Dying Light 2 - Ptasie radio: zamontuj głośnik

Spis treści: Dying Light 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dying Light 2 - Rodzina zastępcza: zaginiony chłopiec

Zobacz także