Skip to main content

Dying Light 2 - Gońcy VII: dwa zlecenia i Derek

Kolejny szybki etap.

Od razu po wykonaniu poprzedniej misji możesz pobrać kolejne zlecenie od Driscolla w siedzibie gońców. Odbierzesz od niego dwie paczki - tak jest, ta misja to kolejne banalne zadanie, w którym masz tylko dotrzeć do dwóch mieszkań.

Radzimy udać się do celów w kolejności oznaczonej niżej cyframi 1, a później 2, ponieważ po odwiedzinach w drugim mieszkaniu nastąpi pewne istotne wydarzenie - w sam raz na koniec misji.

Udaj się do pierwszego celu w dowolny sposób, może być też na poziomie ulicy, gdyż wtedy będziesz mógł przy okazji zabrać loot ze skrzynki gildii (3) przy budynku.

Potem wejdź na piętro i przekaż przesyłkę, tak jak zwykle. Ruszaj do drugiego celu. Tym razem mieszkanie będzie na wyższym piętrze (4), więc warto korzystać z paralotni i gorącego powietrza, by wybijać się w górę.

Po dostarczeniu przesyłki, kiedy wycofasz się spod drzwi odbiorców, zaczepi cię Derek. Jeden z gońców, który ma negatywne zdanie na temat działań gildii. Po scence wracaj do Driscolla. Opowiesz mu o Dereku - i dowiesz się, jaki wpływ może mieć na pracę gildii. Możesz zacząć od razu nowe zadanie.

Następnie: Dying Light 2 - Gońcy VIII: nowe wiadomości

Spis treści: Dying Light 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dying Light 2 - Gońcy VI: zaginiony Mike

Zobacz także