Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 - Gońcy VI: zaginiony Mike

Przeszukaj obszar z zombie.

Wątek gildii gońców jest specyficzny. Przed niektórymi misjami musisz po prostu czekać, aż będą dostępne. Po misji Gońcy V musieliśmy przejść 3 misje fabularne głównego wątku, zanim misja Gońcy VI sama aktywowała się w naszym dzienniku zadań. Podobnie może być w waszym przypadku.

Teraz jednak w końcu zadania gońców nabierają rumieńców i są czymś więcej niż tylko dostawą. Na początku, jak zawsze, udaj się do siedziby gildii i porozmawiaj z szefem. Dowiesz się, że masz udać się tam, gdzie ostatnio widziano zaginionego kuriera. Udasz się na północ dzielnicy. Radzimy biec po dachach, by na końcu po prostu poszybować do celu (1) na paralotni.

Na miejscu musisz po prostu oczyścić pomieszczenie z zombie. Zobaczysz informację, że masz pokonać zarażonego. Nie jest jednak wskazany konkretny zombie. Łatwo jednak go rozpoznać - to zainfekowany w mundurze gońca (2).

Kiedy pokonasz zarażonego Mike'a, przeszukaj jeszcze jego ciało, by odzyskać listy na dowód, że znalazłeś nieszczęśnika.

Po wszystkim wracaj do bazy gońców i porozmawiaj z Driscollem. Nad gildią zbierają się ciemne chmury, a kolejne misje będą tylko bardziej interesujące.

Następnie: Dying Light 2 - Gońcy V: trzy dostawy

Spis treści: Dying Light 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dying Light 2 - Gońcy III: szafka gildii

Komentarze