Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Duża aktualizacja do EA Sports FC 24 wprowadza ponad 100 poprawek

Sędzia będzie bystrzejszy.

Najnowsza aktualizacja EA Sports FC 24 wnosi do gry ponad setkę poprawek. Twórcy skupili się głównie na wyeliminowaniu mniej lub bardziej poważnych błędów, ale nie zabrakło też usprawnień w działaniu sztucznej inteligencji.

Szczegółową rozpiskę wszystkich zmian i nowości zamieszczono w aplikacji Trello. Jak możemy się dowiedzieć, poprawki dotyczą przede wszystkim trybu Ultimate Team. Od teraz gracze nie powinni już być wyrzucani z meczów po otrzymaniu czerwonej kartki, a widowiskowe efekty specjalne nie będą wyświetlane na środku boiska, a - jak powinny - wyłącznie nad bramką.

Patch podniesie też nieco poziom inteligencji sędziego, by ten z większą precyzją ogłaszał faule i „spalone” piłki. Przy okazji wyeliminowano także masę błędów związanych animacjami aktywującymi się w nieodpowiednich momentach, co było szczególnie problematyczne w przypadku bramkarzy. W końcu rozwiązano również problem ze spadkami wydajności podczas przeglądania ekranu rankingów.

Dziękujemy wam za wszystkie nadesłane opinie” - podsumowują twórcy w komunikacie. „Przez cały sezon EA SPORTS FC 24 będziemy dostarczać wam więcej informacji o nadchodzących aktualizacjach”. Łatka jest już dostępna do pobrania na wszystkich platformach, a więc PC oraz konsolach PlayStation 5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One i Nintendo Switch.

Na koniec przypomnijmy, że FC 24 zadebiutowało na rynku 29 września, a przed premierą zebrało całkiem przyzwoite oceny od krytyków - aktualnie średnia ocen w serwisie Metacritic waha się w okolicach 76 punktów. Nieco mniej pozytywnie zareagowali gracze, którym nie spodobała się choćby cena jednego z pakietów kart z zawodnikami w trybie Ultimate Team.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

EA Sports FC 24

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.
Komentarze