Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dotarcie do dodatków z preorderów Destiny 2 zajmie nieco czasu

Plus: kampania na 12 godzin.

Gracze, którzy zdecydowali się na przedpremierowe zamówienie sieciowej strzelanki Destiny 2 lub na nabycie jednej z limitowanych wersji, będą musieli nieco się napracować, by odblokować bonusowe przedmioty.

Mowa o egzotycznym karabinie Zimne serce (w oryginale Coldheart). Jak na klasę trace rifle przystało, pukawka strzela ciągłym promieniem - w tym przypadku lodu.

Miej (zimne) serce i patrzaj w serce

Wyposażenie jest dostępne wyłącznie dla posiadaczy preorderów, ale tylko do 5 grudnia. Potem element arsenału stanie się swobodnie dostępny, do znalezienia w grze.

Deweloperzy postawili jednak na dość logiczne rozwiązanie, ponieważ nie udostępniają potężnego „egzotyka” od razu, co zrujnowałoby balans zabawy, lecz dopiero po osiągnięciu maksymalnego - 20. - poziomu doświadczenia. Co więcej, musimy też ukończyć kampanię.

Co nieco bardziej zagadkowe, podobne ograniczenia dotyczą innego bonusu - specjalnego Ghosta zliczającego liczbę zabójstw. Stosowne cyfry (sumę wrogów pokonanych w kampanii i w Tyglu) zobaczymy na ekranie dopiero po awansowaniu na 20. poziom.

Jest jeszcze preorderowy przedmiot w postaci legendarnego miecza, który - zgadliście - także wymaga ukończenia głównej ścieżki fabularnej i awansowania na maksymalny poziom.

Zobacz: Destiny 2 - Poradnik, Solucja

Jeśli o kampanii mowa, to osoby, które otrzymały wcześniejszy dostęp do produkcji - głównie streamerzy - informują, że kampania starcza na około 12 godzin zabawy.

W przypadku Destiny 2 takie sformułowanie znaczy jednak niewiele, ponieważ produkcja stawia na wielokrotne powtarzanie przeróżnych czynności w celu pozyskania lepszego wyposażenia, a misje fabularne to tylko mały wycinek dostępnych treści, obok Najazdów, Szturmów i innych.

Wracając do preorderowych dodatków: jest jeszcze legendarna animacja salutowania, a także emblemat Kombinatu - w wydaniu limitowanym. Te otrzymamy bez problemów, po odwiedzeniu Farmy.

Destiny 2 jest dostępne od dzisiaj na PS4 i Xbox One. Premiera na PC dopiero 24 października.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze