Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Diablo 4 zamiesza w kapliczkach. Nadchodzi wydarzenie specjalne

Plus kolejne buffy dla Seneszala.

Diablo 4 rozpocznie w przyszłym tygodniu wydarzenie specjalne - Księżycowe Przebudzenie. Opublikowano także listę zmian z aktualizacji nadchodzącej jeszcze w tym tygodniu.

Atrakcje rozpoczną się 6 lutego o godzinie 19:00 i potrwają do 20 lutego, do tej samej godziny. Dostępne będą nie tylko dla postaci sezonowych, ale także tych „zwykłych”. Główną zmianą jest zmodyfikowanie znajdowanych w grze kapliczek o nowe efekty.

„Znajdźcie i aktywujcie Księżycowe Kapliczki na wszystkich obszarach i we wszystkich aktywnościach dostępnych w Sanktuarium. Gdy kapliczki są aktywne, zyskacie 50% premii do PD (mnożnikowej) i 30% premii do szybkości ruchu, a także liczne wzmocnienia. Jednocześnie zdobędziecie Przychylność Przodków” - czytamy w opisie.

Cover image for YouTube videoDiablo IV | Lunar Awakening Trailer

Pełną listę modyfikacji znaleźć można poniżej:

  • Kapliczka Artylerii - strzały mogą przywołać świętą bombę.
  • Kapliczka Fali Uderzeniowej - każdy wybuch przywołuje wiązkę bombardującą.
  • Kapliczka Podtrzymania - zwiększona szybkość ataku i szansa na zresetowanie czasów odnowienia.
  • Kapliczka Przekaźnika - przywołuje częste uderzenia porażające o dużej mocy.
  • Kapliczka Chciwości - szansa na przywołanie Goblina Skarbnika. Gdy kapliczka jest aktywna, 25 zabójstw przywołuje Goblina Skarbnika, a 50 zabójstw - kolejnego.
  • Zabójcza Kapliczka - szansa na natychmiastową egzekucję trafionego potwora, co budzi strach pobliskich potworów. Uwaga: dotyczy potworów elitarnych, ale nie działa w przypadku bossów i innych graczy.
  • Kapliczka Ochrony - odbijasz obrażenia ze wszystkich źródeł. Odbijane obrażenia skalują się w zależności od poziomu i rangi świata.

W trakcie Księżycowego Przebudzenia pojawi się też szansa na wylosowanie pieczęci Podziemi Koszmarów z afiksem Przychylności Przodków, który gwarantuje, że w danych podziemiach pojawią się tylko Księżycowe Kapliczki. W ramach przechodzenia 10 poziomów takich Podziemi odblokujemy elementy kosmetyczne.

Jednocześnie opublikowano listę zmian dla aktualizacji, która powinna pojawić się jeszcze w tym tygodniu, najpewniej jutro. Tutaj wyróżnia się dalsze wzmocnienie niemal wszystkich umiejętności Seneszala, naszego robotycznego towarzysza z 3. sezonu.

Poza tym brakuje większych nowości, choć wyróżnia się zapewne fakt, że Blizzard modyfikuje sposób działania afiksu Przytłoczenie u przeciwników. Tarcza nie będzie już aktywna przez cały czas, lecz przez 6 sekund. Co więcej, zniknie, jeśli wróg zostanie ogłuszony, zamrożony czy przewrócony.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Diablo IV

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze