Skip to main content

Diablo 4 za darmo na PC przez kilka dni. Idealna okazja, żeby sprawdzić wielką aktualizację

Darmowy trial na weekend.

Aktualizacja dodana do Diablo 4 wraz ze startem nowego sezonu okazała się najwyraźniej tak udana, że Blizzard postanowił pochwalić się nią przed szerszym gronem. Jeszcze przez kilka dni Diablo 4 z wszystkimi nowościami możemy sprawdzić za darmo.

Jak czytamy w ogłoszeniu od Blizzarda, darmowy trial dotyczy wersji gry na Battle.net, a więc platformy dostępnej wyłącznie na PC. Grać będzie można do 21 maja, czyli przyszłego wtorku. Firma nie podała innych ograniczeń, choć rozsądnie byłoby spodziewać się jakiejś bariery w poziomie doświadczenia postaci.

Bohatera i wszystkie postępy zdobyte podczas darmowego triala będziemy mogli przenieść do pełnej wersji, gdy zdecydujemy się na zakup. Dodatkowo Blizzard kusi graczy sporo obniżką ceny, sięgającą 50% dla wydania standardowego.

Jak już wspomnieliśmy, udostępnienie darmowego kilka dni po starcie nowego sezonu rozgrywek nie jest przypadkowe. Nowości wprowadzone na początku tygodnia zostały ciepło przyjęte przez społeczność, co jest niewątpliwie miłą odmianą po raczej mało angażującym sezonie trzecim.

Zmiany dotknęły fundamentalnych elementów, jak rzemiosła i ekwipunku. Gracze mogą teraz swobodnie zarządzać mocami legendarnych przedmiotów i bawić się możliwościami postaci. Jest też sporo innych udogodnień, w postaci choćby zwiększonego zasięgu podnoszenia złota, nowych systemów rzemiosła do dostosowania sprzętu, usprawnionych Piekielnych Przypływów czy galopowania w mieście.

Na koniec warto wspomnieć, że Diablo 4 można sprawdzić „za darmo” także na konsolach, jeśli jesteście subskrybentami usługi Game Pass. Najnowsza produkcja Activision trafiła do abonamentu w zeszłym miesiącu.

Zobacz także