Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Devil's Hunt to polska gra o egzekutorze zbierającym dusze

Premiera w 2019 roku.

Polskie studio Layopi Games zapowiedziało Devil's Hunt. To trzecioosobowa gra akcji, opowiadająca o walce aniołów z demonami. Produkcja zadebiutuje w 2019 roku, na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Wspomniane studio założył Paweł Leśniak - autor powieści „Równowaga”, na podstawie której powstaje gra. Głównym bohaterem jest Desmond, rozdarty między światem dobra i zła. Mężczyzna trafia do piekła, gdzie przyjmuje pracę egzekutora zbierającego dusze na ziemi.

Twórcy planują wprowadzić graczy w fabułę uniwersum, ponieważ Devil's Hunt ma być pierwszą grą z serii. Pojawią się zagadki i „inne przeszkody” oraz oczywiście walka.

„Pracujemy nad solidnym systemem kombinacji ciosów i modelem umiejętności” - napisał dla PC Gamer Michał Sadowski, reżyser gry. „Powinny być łatwe do przyswojenia i trudne do mistrzowskiego opanowania”.

„Będziecie mogli ponownie przypisać punkty umiejętności w dowolnym momencie, by zmienić swój styl gry, skupiając się na walce wręcz albo umiejętnościach magicznych” - dodaje.

Czy Devil's Hunt poradzi sobie lepiej niż Agony?

Podkreślono też, że użyjemy zarówno ludzkich, jak i demonicznych zdolności Desmonda. Nie opowiemy się natomiast po żadnej ze stron.

„Skupiamy się na wewnętrznych rozterkach bohatera. Historia opowiada o dojrzewaniu do takiego momentu, w którym mówisz wszystkim »walcie się!« i podejmujesz własne decyzje (przy okazji wyrywając serca z klatek piersiowych i miażdżąc głowy demonów)” - tłumaczy Sadowski.

Tagi

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze