Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Destiny 2 - błędy, problemy i porady techniczne

Naprawiamy usterki i pomagamy w grze.

Destiny 2 debiutuje w dobrej kondycji technicznej, ale - jak zawsze - nie brakuje pewnych problemów. Więcej problemów pojawi się zapewne wraz z październikowym debiutem odsłony PC, ale poniżej znaleźć można konsolowe kody błędów.


Błąd Cabbage

Błąd o sympatycznej, kapuścianej nazwie to irytujące wyrzucenie z misji, z powrotem na orbitę. Z jakiegoś powodu w największym stopniu poszkodowane są osoby korzystające z modemów firmy Technicolor, które - na całe szczęście - nie są zbyt popularne w Polsce. Obecnie zrobić można niewiele - należy czekać na aktualizację ze strony Bungie i cierpliwie powtarzać zadania.

Pewnym rozwiązaniem może być skorzystanie z innego źródła internetu - na przykład z mobilnego hotspotu włączonego na telefonie. Wygląda bowiem na to, że problem ustępuje, jeśli uda się ukończyć pierwszą misję.


Błąd CE-34878-0 (PS4)

Standardowy błąd systemowy PS4, o którym informuje coraz większa grupa użytkowników. Proces radzenia sobie z usterką jest następujący:

  1. Zamknij Destiny 2, zainstaluj najnowsze oprogramowanie systemowe oraz aktualizacje gier, a następnie uruchom ponownie system.
  2. Jeżeli ostatnio wymienialiśmy dysk twardy (HDD) w konsoli, warto sprawdzić na nowo ten stary.
  3. Jeżeli błąd wystąpił ponownie, wykonajemy kopię zapasową zapisanych danych, a następnie przechodzimy do [System]>[Inicjalizacja] i wybieramy [Zainicjuj PS4].


Błąd Nightingale

Gdy główne menu ciągle wyświetla informację o poszukiwaniu aktualizacji, a następnie na ekranie pojawia się błąd Nightingale i nie możemy nawet załadować postaci. Bungie ma obecnie dwa rozwiązania:

  1. Wyłącz konsolę i odepnij kabel zasilania na co najmniej pięć minut.
  2. Jeśli to nie pomoże, pozostaje usunięcie gry i ponowna instalacja.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze