Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Demon's Souls - podniesienie poziomu, levelowanie

Gdzie zdobyć nowy poziom postaci.

Rozwijanie bohatera w Demon's Souls, podobnie jak w grach RPG, polega na zdobywaniu punktów doświadczenia (tutaj: dusz), które potem wymieniamy na kolejne poziomy doświadczenia. Dusze - przede wszystkim - pozyskujemy, gdy zabijemy przeciwnika.

W Demon's Souls musimy wykonać kilka czynności zanim w ogóle będziemy mogli awansować. Poniżej wyjaśniamy, krok po kroku, co należy zrobić, by zacząć rozwijać postać, czyli zdobywać kolejne poziomy doświadczenia.

  • Ukończ prolog - przejdź przez Posterunek i dotrzyj do Spójni (ang. Nexus). W drodze do Spójni najpewniej pokona cię Demon strażniczy (boss), ale nie przejmuj się tym.
  • W Spójni podejdź Klińca Chciwego Króla (1) i udaj się do Boletarskiego pałacu - do Bram Boletarii.
  • W Bramach Boletarii dotrzyj do bossa - Falangi - i pokonaj go.
  • Wróć do Spójni, gdzie pojawi się Dama w Czerni (2). Porozmawiaj z nią, a następnie udaj się do Niezłomnego (3), którego odnajdziesz w wyższych kondygnacjach Spójni (siedzi na posadzce niedaleko tarasu ze zniszczoną balustradą).
  • Gdy odnajdziesz Niezłomnego (3), wyjaśni ci, jakie jest twoje zadanie. Wróć do Damy w Czerni. Od teraz możesz oddawać gromadzone na dusze, by zdobywać kolejne poziomy doświadczenia.

Spis treści: Demon's Souls - Poradnik, Solucja

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze