Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dekoracja domów w RPG Shroud of the Avatar: Forsaken Virtues

Nowy materiał wideo z gry Richarda Garriotta.

Opublikowano nowy materiał wideo z kolejnej gry RPG od Richarda Garriotta - Shroud of the Avatar: Forsaken Virtues. Nagranie przedstawia opcje dostępne podczas dekorowania posiadanych domów.

Zgodnie z tradycją wyniesioną z Ultima Online, gracze będą mogli nabyć własne domostwo, farmę, a nawet zamek. Film prezentuje postać przenoszącą wyposażenie z miejsca na miejsce z pomocą pojedynczych kliknięć myszy.

Dostępne obiekty to między innymi książki, beczki, krzesła, ale także całe zestawy alchemiczne, ozdobne dywany, gilotyna czy kuźnia.

Film pozwala także ocenić obecny stan oprawy graficznej, która nie zwala może z nóg, ale oferuje zadowalający poziom szczegółów. Na dopracowanie Shroud of the Avatar: Forsaken Virtues zespół deweloperów dowodzony przez popularnego Lorda Britisha ma jeszcze rok.

Projekt sfinansowano na Kickstarterze w kwietniu tego roku, pozyskując niecałe 2 mln dol. Pierwsza część ukaże się w październiku 2014 roku na PC, Mac i Linuksa. Następne cztery odsłony cyklu wydawane będą w kolejnych latach.

Gra Garriotta inspirowana jest starszymi tytułami z serii, z wspomnianą Ultimą Online na czele. Shroud of the Avatar łączy elementy znane z klasycznych gier fabularnych z rozwiązaniami spotykanymi w produkcjach MMO.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze