Skip to main content

Dead Island 2 zadebiutuje... wcześniej. Znamy nową datę premiery

Miła niespodzianka.

Wydawca nadchodzącego Dead Island 2 przekazał, że wyczekiwana gra zadebiutuje wcześniej, niż pierwotnie zakładano. Zespołowi Dambuster Studios udało się zakończyć prace nad grą przed terminem, zatem czas oczekiwania na premierę skrócił się aż o tydzień.

Długo wyczekiwana nowa odsłona sagi o zabijaniu zombie, Dead Island 2, osiągnęła złoty status” - czytamy w opublikowanym komunikacie prasowym. „W ramach świętowania tego wydarzenia obie firmy postanowiły również skrócić czas oczekiwania fanów i wypuścić grę tydzień wcześniej, niż pierwotnie planowano, czyli w piątek 21 kwietnia 2023”.

Zobacz także: Dead Island 2 - Poradnik, Solucja - nasze kompletny przewodnik po grze

Dead Island 2 zadebiutuje w polskiej wersji językowej z napisami na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz PC poprzez sklep Epic Games Store. Tytuł oferuje zarówno możliwość gry w pojedynkę, jak i w trybie współpracy do czterech graczy.

Przypomnijmy, że akcja produkcji rozgrywa się na terenie miasta Los Angeles, gdzie rozprzestrzenił się wirus, zmieniający mieszkańców w zombie. Całą metropolię otoczono kordonem sanitarnym, a wewnątrz strefy wykluczenia pozostała jedynie garstka ludzi odpornych na groźny patogen i na własną rękę kontynuująca walkę z zarażonymi.

Całość utrzymano bardziej w klimatach czarnej komedii niż horroru, zatem możemy spodziewać się wielu zabawnych scen i dialogów, absurdalnych sytuacji oraz szalonych postaci, które poznamy w czasie odkrywania prawdy o wirusie oraz przemierzania charakterystycznych lokacji Los Angeles.

Zobacz także