Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dark Souls Trilogy w Europie zadebiutuje w marcu

Na PS4 i Xbox One.

Przedstawiciele firmy Bandai Namco poinformowali, że dostępny dotychczas w Stanach Zjednoczonych zestaw Dark Souls Trilogy trafi do Europy. Na Starym Kontynencie zadebiutuje 1 marca.

Zmierzający na konsole PS4 i Xbox One pakiet składa się - jak sama nazwa wskazuje - z trzech odsłon cyklu. Wszystkie zawierają komplet dodatków DLC, przy czym pierwsza część jest w odświeżonej wersji.

Ceny nie ujawniono, aczkolwiek europejskie sklepy internetowe wskazują, że zestaw powinien kosztować 59,99 euro (około 257 zł). Na razie nie jest jasne, czy trylogia kiedykolwiek pojawi się na PC.

Zobacz: Dark Souls 3 - Poradnik, Solucja

Seria Dark Souls zadebiutowała w 2011 roku. Gry z cyklu - podobnie jak pozostałe produkcje studia From Software - wyróżniają się wysokim poziomem trudności, sprawiającym, że w trakcie rozgrywki ginie się dość często.

Akcję poszczególnych tytułów osadzono zaś w mrocznym świecie fantasy. Podczas przygody gracz natyka się na szereg zróżnicowanych stworów, które w walce wyróżniają się unikalnymi cechami oraz zdolnościami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze