Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dark Souls Trilogy otrzyma edycję kolekcjonerską z figurką rycerza

Bogate wydanie w ograniczonym nakładzie.

Bandai Namco ujawniło, że Dark Souls Trilogy - zestaw trzech odsłon cyklu - otrzyma bogate wydanie kolekcjonerskie. Specjalna wersja zadebiutuje 31 maja, a więc później niż standardowa. Cenę ustalono na 499 euro (około 2140 zł).

Poza samą trylogią, w skład zestawu wejdzie między innymi 34-centymetrowa figurka elitarnego rycerza stojącego przy ognisku, a więc jednym z charakterystycznych elementów serii. Podkreślono, że statuetka jest numerowana i ręcznie malowana.

Kolekcjonerka zaoferuje również wydaną na sześciu płytach ścieżkę dźwiękową ze wszystkich odsłon cyklu. Do tego 460-stronicowe kompendium zawierające mapy z położeniem bossów i postaci, encyklopedię przedmiotów, bestiariusz oraz zapis dialogów.

Edycja kolekcjonerska Dark Souls Trilogy

Zobacz: Dark Souls 3 - Poradnik, Solucja

Przedstawiciele Bandai Namco zaznaczyli jednak, że zaplanowano wyprodukowanie jedynie 2 tysięcy egzemplarzy edycji specjalnej. Zainteresowani muszą się więc spieszyć z zarezerwowaniem własnej kopii.

Dark Souls Trilogy w Europie zadebiutuje 1 marca. Co ciekawe, choć standardowa wersja trylogii trafi jedynie na PS4 i Xbox One, wydanie kolekcjonerskie pojawi się także na PC.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze