Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dark Souls 3 - ujawniono daty premier ostatniego DLC i wersji GOTY

Jest też trailer.

Bandai Namco potwierdziło, że drugie i ostatnie DLC do Dark Souls 3 - The Ringed City - zadebiutuje już 28 marca na PC, PS4 i Xbox One.

Jak wynika z opisu, gracze będą ścigać postać o imieniu Slave Knight Gael „dosłownie na koniec świata”, w poszukiwaniu „Dark Soul of Humanity”, czyli „mrocznej duszy człowieczeństwa”. Zapowiada się na godne podsumowanie cenionej trylogii.

Miejsce akcji to tytułowe miasto Ringed City, gdzie zmierzymy się oczywiście z kolejnymi bossami i innymi przeciwnikami, spotkamy nowe postacie niezależne i skorzystamy z następnych elementów pancerza, broni czy czarów.

Rozszerzenie będzie dostępne osobno lub w ramach przepustki sezonowej, obejmującej także ubiegłoroczne DLC - Ashes of Ariandel.

„FromSoftware przygotowało przykuwające oko lokacje, tworzące wrażenie zniszczonego piękna, a także pełne napięcia potyczki, które zostawią graczy domagających się o więcej” - komentuje obrazowo Jason Enos z Bandai Namco.

Jak wynika z europejskiej - ale nie amerykańskiej - wersji powyższego trailera, na 21 kwietnia zaplanowano także wydanie zbiorczej wersji GOTY. Nie jest obecnie jasne, co wejdzie w skład Dark Souls 3: The Fire Fades Edition, lecz można oczekiwać podstawowej wersji wraz z dodatkami.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze