Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Czym jest Spyteam? Bethesda zarejestrowała tajemniczy tytuł

Po raz kolejny.

Bethesda złożyła wniosek o zastrzeżenie nazwy „Spyteam” w kontekście gier wideo. Fani spekulują, że może to być tytuł kolejnej produkcji wydawcy.

Informacje dostrzegł niejaki „SkullziTV”, dzieląc się znaleziskiem na Twitterze. Aplikacja datowana jest na 28 stycznia, lecz jest przedłużeniem istniejącej nazwy, a nie całkowitą nowością.

Na bazie szczegółów szybko doszukano się więc, że Spyteam rejestrowano ostatnio w 2020 roku, lecz określenie jest znacznie starsze, pojawiając się w bazie danych już w 2015 roku.

„SkullziTV” spekuluje, że mowa być może o tytule, jakim zajmowało się studio Human Head, zanim zostało przejęte przez Bethesdę Softworks i przemianowane na Roundhouse Studios.

Wtedy mówiło się o „sieciowej, zespołowej strzelance PvPvE w perspektywie trzeciej osoby, bazującej na znanej licencji komiksowej”. Taki opis znalazł się na profilu jednego z programistów.

Nie jest obecnie jasne, czy tytuł nadal jest aktywnie rozwijany, czy też Bethesda przedłuża po prostu prawa, by nie stracić całkiem interesującej nazwy.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze