Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Czy tak wygląda Sully w filmie Uncharted? Mark Wahlberg pokazuje się z wąsami

"Nie pytajcie. Nie pytajcie, k****!"
  • Mark Wahlberg pokazał się na Instagramie z wąsami
  • Podobieństwo do postaci z serii Uncharted najpewniej nie jest przypadkowe
  • Wygląda na to, że aktorowi nie podoba się zarost

Zaledwie kilka dni temu mogliśmy przyjrzeć się pierwszemu zdjęciu Nathana Drake'a (Toma Hollanda) z filmu Uncharted, a teraz najprawdopodobniej Mark Wahlberg zaprezentował się w roli Victora Sullivana, dobrego przyjaciela głównego bohatera.

W nowym wideo na Instagramie widzimy pochodzącego z Bostonu aktora z charakterystycznym wąsem. Choć Wahlberg nie ujawnia, że zarost jest częścią charakteryzacji do filmu na podstawie gier Naughty Dog, już wcześniej potwierdzono, że wcieli się w Sullivana. Podobieństwo prawdopodobnie nie jest przypadkowe.

Wahlberg nie wydaje się zadowolony z nowego wyglądu. „Nie pytajcie. Nie pytajcie, k****!” - mówi na nagraniu.

Założenia filmu wielokrotnie zmieniano, a projekt przeszedł długą i wyboistą drogę. Obecne plany zakładają, że Uncharted opowie o młodości Nathana, któremu będzie towarzyszyć wspomniany Sullivan. Premierę wyznaczono na 16 lipca 2021 roku w amerykańskich kinach.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze