Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„Czarna Pantera 2” z nową zapowiedzią. Pokazano charakterystyczną broń Pantery

Która sporo ujawnia.

„Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” niedługo pojawi się w kinach, dlatego Marvel podgrzewa atmosferę kolejnymi materiałami z filmu. W najnowszej zapowiedzi pokazano m.in. Czarną Panterę w akcji, wykorzystującą charakterystyczną broń. Fani zaczęli się domyślać, kto w takim razie wcielił się w tę postać.

Wygląda na to, że plotki się potwierdzą i będzie to Shuri (w tej roli Letitia Wright). Wskazuje na to jedna ze scen, kiedy to główna bohaterka w trakcie starcia korzysta z rękawic, które pomagały księżniczce Wakandy w pierwszej części z 2018 roku.

Po udostępnionym wideo możemy także wywnioskować, że „Czarna Pantera 2” będzie solidnym kinem akcji, a widzowie nie będą narzekać na nudę. Zobaczyliśmy również, jak w walce prezentuje się Ironheart, która wspomoże Wakande w konflikcie z królestwem Atlantydy i jej władcą Namorem.

Marvel ujawnia kolejne karty i rozbudza wyobraźnię fanów

Warto zauważyć, że w komentarzach pod filmem fani wciąż wspominają zmarłego w wieku 43 lat Chadwicka Bosemana, który był pierwszą Czarną Panterą. Aktor stał się ważną postacią, zwłaszcza dla czarnoskórej społeczności w USA, dla której był symbolem międzynarodowego ruchu „All Black Lives Matter”, walczącego o prawa osób o korzeniach afroamerykańskich.

Premiera widowiska „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” już 11 listopada w kinach w całej Polsce.

O autorze
Komentarze