Skip to main content

Cyberpunk 2077 - romans z Panam: wszystkie kroki

Co zrobić, by doszło do zbliżenia z Panam.

Panam to jedna z najciekawszych postaci pobocznych w Cyberpunk 2077, a także jedna z osób, z którą można mieć romans i seks w grze. Na tej stronie wyjaśniamy krok po kroku, co trzeba zrobić, by doszło do zbliżenia.

Wymaganiem podstawowym dla tego romansu jest granie postacią z męskim typem ciała. Jeśli grasz jako kobieta, nie będziesz miał możliwości romansowania - wówczas musisz zainteresować się innymi postaciami, wciąż jednak możesz wykonać zadania poboczne zwiazane z Panam.


Krok 1 - zadanie główne z Panam

Ukończ zadanie fabularne Pasażer. Jest to jedno z głównych zadań, w którym porywasz Hellmana wraz z Panam.

Po zakończeniu tego zadania i rozstaniu się z Panam, poczekaj jakiś czas, aż Panam zadzwoni do ciebie. Jeśli z jakiegoś powodu nie odebrałeś, Panam zadzwoni jeszcze raz. Możesz również spróbować do niej zadzwonić sam. Innym sposobem jest po prostu pojechanie do obozu Nomadów (poza miastem, masz tam punkt szybkiej podróży).

Zacznij od ukończenia misji Pasażer

Krok 2 - rozmowa na kanapie z Panam

Zgodnie z powyższym krokiem, masz już dostęp do zadania Kto sieje wiatr. W jego trakcie infiltrujecie bazę, by uwolnić Soula. Rozpoczynasz tym samym sekwencję misji, które doprowadzą do romansu.

Kluczowy wybór: po misji docieracie do starego pomieszczenia na farmie. Gdy siedzisz z Panam na kanapie, kobieta położy ci nogi na kolanach. Zaproponuj jej zdjęcie butów, a po krótkiej rozmowie, koniecznie wybierz opcję dialogową „Mam parę pomysłów”. Wówczas V dotknie uda Panam, ale do niczego nie dojdzie. Dalsze wybory w tej misji nie mają już znaczenia.
W trakcie rozmowy na kanapie, zaproponuj zdjęcie butów i wybierz odpowiednią opcje dialogową

Krok 3 - nie zdradzaj planu Panam

Po jakimś czasie od zakończenia powyższego zadania, ponownie otrzymasz telefon od Panam z prośbą o pilną pomoc. Możesz jechać od razu, ale możesz również dotrzeć do miejsca misji później. W ten sposób odblokujesz kolejną misję: Nie mów Saulowi.

Kluczowy wybór: nie zdradzaj w trakcie rozmowy z Soulem planu Panam, a następnie w trakcie końcowej rozmowy, gdy Panam zapyta, dlaczego jej pomagasz, nie wybieraj opcji dialogowej „Nie robię tego za darmo”. Wybierz którąś z pozostałych.

Spotkanie w trakcie misji Nie mów Soulowi

Krok 4 - jak zostać parą z Panam

Wreszcie finalny krok to udział w misji Właściwy moment. Panam ponownie do ciebie zadzwoni z prośbą o spotkanie. Weź udział w misji.

Kluczowy wybór: w pewnym momencie w pojeździe Panam zapyta, czy chcesz wypróbować to, co proponuje. Zgódź się wybierając opcję: [Pozwól sie dotknąć Panam] Tak, zróbmy to.. W ten sposób dojdzie do sceny erotycznej, a twój bohater i Panam zostaną parą.

Kluczowy wybór finałowy romansu z Panam

Po zakończeniu tej misji, możesz jeszcze na drugi dzień pocałować Panam na pożegnanie. Na tym kończy się relacja, choć zakończenie tego wątku pobocznego pozwoli również wezwać Nomadów do pomocy w późniejszym zadaniu głównym.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Zobacz także