Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - romanse i seks

Judy, Panam, River, Kerry, Meredith.

Cyberpunk 2077 to gra dla osób pełnoletnich, więc nie brakuje w niej elementów przeznaczonych tylko dla dorosłych - w tym romansów i seksu. Szczegóły znajdziesz na tej stronie.

Zacznijmy od krótkich spotkań na jedną noc, a potem przejdźmy do głębszych relacji.

Jeżeli szukasz szybkiej rozrywki dla dorosłych, znajdziesz ją w Japantown (1), zlokalizowanym w dzielnicy Wesbrook:

Po prostu podejdź do pracownicy lub pracownika, oznaczonych białą ikoną ust, a z chęcią - oczywiście za opłatą - spędzą z tobą wieczór.


Romanse w Cyberpunk 2077

Jeżeli chodzi o relacje z ważniejszymi postaciami, w Cyberpunk 2077 można romansować z następującymi bohaterami:

 • Judy Alvarez
 • Panam Palmer
 • River Ward
 • Kerry Eurodyne
 • Meredith Stout

Szczegóły, wymagania i instrukcje postępowania znajdują się poniżej.

Judy Alvarez

 • Wymagania podstawowe: kobiecy typ ciała i głos

Aby romans z Judy był możliwy, musisz najpierw ukończyć następujący ciąg zadań. Każde poprzednie odblokowuje kolejne:

Zadanie główne Trzecia część nocy → zadanie poboczne Anihilacja → zadanie poboczne Mechaniczna dziewczyna → zadanie poboczne Pizza party

Po ukończeniu Pizza party odblokujesz kluczową misję poboczną Tysiące twarzy, setki miraży. Musisz ją rozegrać w odpowiedni sposób: odmawiając przyjęcia zapłaty od Maiko lub w całkowicie odmawiając wykonania jej planu, poprzez stanięcie po stronie lalek lub zaatakowanie Tyger Claws.

Po pewnym czasie będziesz mógł wykonać zadanie poboczne W topieli, w którym wybierzesz się z Judy na wspólne nurkowanie. Podczas tego zadania pocałuj Judy w łazience, gdy będziesz miał okazję - jeżeli zrobisz błąd, możesz ją potem jeszcze przytulić, by uratować sytuację.

Jeżeli nazajutrz powiesz Judy w rozmowie, że wasze spotkanie było „początkiem czegoś fajnego”, zostaniecie parą. Dziewczyna udostępni ci też swoje mieszkanie.


Panam Palmer

 • Wymagania podstawowe: męski typ ciała

Romans z Panam zacznij od ukończenia zadania głównego Pasażer, po którym odblokuje się zadanie poboczne Kto sieje wiatr. W trakcie wieczoru na farmie, kiedy Panam położy ci nogi na kolanach, zaproponuj jej zdjęcie butów, a następnie wybierz opcję dialogową „Mam parę pomysłów”, która spowoduje też, że V dotknie jej uda.

Odczekaj nieco, co odblokuje zadanie Nie mów Saulowi. Na początku zadania nie zdradzaj Saulowi planu Panam. W trakcie końcowej rozmowy, kiedy Panam zapyta cię, czemu jej pomagasz, nie wybieraj opcji dialogowej „Nie robię tego za darmo”, tylko którąś z pozostałych.

Ostatni krok odbywa się podczas zadania pobocznego Właściwy moment, czyli kontynuacji Nie mów Saulowi. W pewnym momencie synchronizacji neuralnej Panam zapyta, czy chcesz ją pogłębić - zgódź się. W ten sposób zostaniecie parą.


River Ward

 • Wymagania podstawowe: kobiecy typ ciała

Zaczynamy od zadania pobocznego Kwestia czasu, w którym musisz udać się na właściwą farmę - najłatwiej zrobić to, znajdując wskazówki. Po odnalezieniu Randy'ego, przekonaj Rivera, że zemsta nie jest dobrym rozwiązaniem lub wyraź chęć pomocy.

Następna kluczowa misja to zadanie poboczne Chłopiec z pistoletem, czyli kontynuacja Kwestii czasu, dostępna po pewnym czasie. W trakcie questa, kiedy znajdziecie się na wieży wodnej, pocałuj Rivera, gdy będzie to możliwe (w dwóch przypadkach), a na drugi dzień powiedz mu, że jest ci z nim dobrze. Rozpocznie to związek.


Kerry Eurodyne

 • Wymagania podstawowe: męski typ ciała i głos

Gdy ukończysz zadanie poboczne Ciemna materia i odczekasz nieco czasu, weź udział w zadaniu pobocznym Teoria wielkiego wybuchu. Wejdź na pokład, przyjmij zaproszenie na spacer po zatoce. Kiedy Kerry poprosi V o pomoc, pocałuj go, a następnie potwierdź, że chcesz wejść z nim w głębszą relację.


Meredith Stout

 • Wymagania podstawowe: brak

Romans z Meredith to właściwie jedno spotkanie, a nie głębsza relacja, ale umieszczamy ją w tej sekcji ze względu na to, że jest dość ważną postacią w grze.

Aby romans z tą postacią w ogóle był możliwy, podczas misji głównej Bilet wstępu musisz zrealizować opcjonalne zadanie spotkania się z Meredith Stout, agentką korpo. W trakcie rozmowy nie atakuj kobiety ani jej ochroniarzy. Następnie masz dwa warianty postępowania:

 • nie przyjmij od Stout chipa z pieniędzmi, a następnie pokonaj Royce'a z gangu Maelstorm w tej samej misji
 • przyjmij od Stout chipa z pieniędzmi, ale nie deszyfruj go ani nie mów Royce'owi, że chip jest zainfekowany. Następnie pokonaj go

Jeżeli wykonałeś zadanie poprawnie, to na zakończenie misji Bilet wstępu Meredith ukaże się przed budynkiem. Jeżeli zobaczysz tam Gilchrista lub nie pojawi się nikt, romans nie będzie możliwy.

Odczekaj teraz kilka dni, aż otrzymasz wiadomość tekstową od Meredith. Odpisz na nią, wybierając opcję „Szkoda, spodobałaś mi się”. Stout zaprosi cię na spotkanie do No-Tell Motel.

Udaj się tam, a weźmiesz udział w scenie romansu.

Więcej porad:

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze