Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Nomad, prolog: Zawsze wiatr w oczy, przejazd przez granicę

Prolog Nomada.

Zawsze wiatr w oczy to pierwsze zadanie fabularne, którego podejmiesz się w Cyberpunk 2077 po wybraniu przeszłości Nomady. Po odejściu od lustra podejdź do mechanika (1).

Porozmawiaj z mechanikiem, a potem zajmij się silnikiem, wybierając żółtą opcję dialogową. Następnie wsiądź do auta, a potem uruchom silnik i podepnij radiostację, ponownie korzystając z żółtych opcji.

Wkrótce pojawi się szeryf (2). Porozmawiaj z nim wedle uznania, nie ma to znaczenia.

Gdy wyjedziesz z garażu, spójrz na minimapę i jedź po drodze do celu misji, czyli masztu radiowego (3).

Wejdź przez bramę (4), a następnie na schody (5) i drabinę (6).

Wejdź w interakcję ze skrzynką obwodów (7) i porozmawiaj z McCoyem.

Wróć do samochodu i jedź do oznaczonego celu. W przyczepie znajdziesz Jackiego (8), porozmawiaj z nim. Gdy wyjdzie na zewnątrz, otwórz bagażnik, wsiądź do samochodu i jedź do oznaczonego celu.

Przy punkcie kontroli zatrzymaj się przed barierą. Gdy nadejdzie twoja kolej, podjedź na wyznaczone miejsce. Po krótkiej rozmowie idź do budynku straży.

Zwróć się w stronę lady (9) i oddaj broń. Następnie wejdź do pokoju oznaczonego numerem 2 (10).

Usiądź przy biurku i porozmawiaj z oficerem, wybierając dowolne kwestie - w końcu i tak dasz mu łapówkę. Wyjdź z pomieszczenia, odbierz broń z depozytu i wróć do samochodu, tym razem siadając na miejscu pasażera.

Gdy rozpocznie się pościg, ostrzelaj samochody. Na końcu traficie do opuszczonego garażu (8), gdzie stoczysz rozmowę z Jackiem. Po otwarciu skrzyni okaże się, że to iguana.

Została już tylko krótka rozmowa, po której prolog Nomada zakończy się. Zobaczysz scenę wprowadzającą do przygód w Night City.

Następnie: Cyberpunk 2077 - Koledzy z sąsiedztwa: kradzież Rayfielda

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze