Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: Ucieczka Geparda

Pomoc Hwangbo w ucieczce przed Tygrysami.

Kontrakt: ucieczka Geparda jest jednym z dostępnych od początku gry kontraktów w Cyberpunk 2077. W trakcie jego realizacji musisz odnaleźć Hwangbo, a następnie pomóc mu w walce z Tygrysami, odstawiając go na umówione wcześniej spotkanie.

Hwangbo skrywa się w motelu w Northside (1). Po dotarciu na miejsce zlokalizujesz go stojącego na jednym z balkonów (2). Zbliż się do niego, a następnie wbiegnij za nim do mieszkania, w którym się ukrył.

Wasza krótka rozmowa zostanie przerwana przez nadejście grupy Tygrysów. Wyjdź z mieszkania i stań na balkonie - przeciwnicy (3) pojawią się na ulicy. Walka z nimi nie powinna być dla ciebie żadnym wyzwaniem, jednak pilnuj, by nie atakowali oni twojego towarzysza.

Uwaga - po wyjściu z mieszkania możesz opuścić budynek kierując się w prawo i wyważając drzwi (niezbędny jest odpowiedni poziom siły) lub z drzwi na południowym zachodzie (do ich otwarcia są z kolei wymagane umiejętności techniczne).

Najłatwiej jest po prostu zostać przy wejściu do mieszkania i stąd prowadzić ogień - wrogowie nadciągać będą wyłącznie z prawej strony. Po walce wsiądź do dowolnego samochodu i udaj się do miejsca wyznaczonego na mini-mapie, gdzie na Hwangbo czeka grupa nomadów (4).

Zatrzymaj samochód w ich pobliżu i przeklikaj krótką rozmowę. Kontrakt dobiegnie końca jak tylko twój towarzysz opuści samochód.


Następnie: Cyberpunk 2077 - Podejrzenie cyberpsychozy: Głęboko pod ziemią

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Kontrakt: Pod ścianą, leki

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze