Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Crysis Remastered kontra oryginał - wstępne porównanie grafiki

W zwiastunie gry.
  • Nowa wersja słynnej strzelanki zaoferuje odświeżoną grafikę
  • Pojawi się ray tracing, także na PS4 Pro i Xbox One X
  • Wersja PC dostępna będzie tylko w Epic Games Store

Ujawnieniu daty premiery Crysis Remastered towarzyszył zwiastun, w którym porównano grafikę nowej i oryginalnej wersji gry.

W nagraniu przedstawiono modyfikacje, jakie Crytek wprowadził do odnowionej edycji strzelanki. Aby zobrazować zaimplementowane innowacje, sceny z odświeżonego wydania zestawiono z ujęciami, które pochodzą z pierwowzoru.

Zmiany są widoczne. Deweloperzy poprawili między innymi oświetlenie i wygląd otoczenia, a także udoskonalili odbicia kałuż deszczu i na wodzie, wykorzystujące teraz technikę ray tracingu. Do tego tekstury w 8K, choć najprawdopodobniej tylko na PC.

Co ciekawe, wspomniany ray tracing, czyli śledzenie promieni w czasie rzeczywistym, pojawi się także na PS4 Pro i Xbox One X. Twórcom udało się zastosować system graficzny na mocniejszych modelach konsol za pomocą własnych rozwiązań.

Crysis Remastered (po lewej) i oryginał (po prawej)

Crysis Remastered to odświeżona wersja strzelanki z 2007 roku. Gra ukaże się 18 września na PC, PS4 i Xbox One, przy czym na komputerach będzie tytułem na wyłączność cyfrowego sklepu Epic Games Store.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze