Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Crysis Remastered - pierwszy gameplay z wersji Xbox One X

W materiale od Digital Foundry.
  • Pierwsze spojrzenie na wersję konsolową odnowionej strzelanki
  • Na Xbox One X pojawią się trzy tryby działania

Nasi koledzy z redakcji Digital Foundry opublikowali materiał, w którym zaprezentowali pierwsze fragmenty rozgrywki z Crysis Remastered w wersji Xbox One X.

Wideo to relacja z wizyty dziennikarzy w siedzibie studia Crytek. W różnych momentach nagrania umieszczono ujęcia gameplayu z odnowionego wydania popularnej strzelanki, uruchomionego na mocniejszym modelu konsoli Microsoftu.

Przedstawiciele Digital Foundry podkreślają jednak, że nie należy przywiązywać dużej wagi do informacji o liczbie wyświetlanych FPS, ponieważ w trakcie zapisywania rozgrywki dane nie były poprawnie pobierane.

Crysis Remastered na Xbox One X (a zapewne też na PS4 Pro) zaoferuje trzy tryby działania. Standardowo gra uruchomi się w 4K i 30 klatkach na sekundę, ale pojawi się możliwość włączenia opcji z rozdzielczością 1080p, 60 FPS i jakością grafiki z bazowych modeli konsoli.

Crysis Remastered na Xbox One X

Ostatni wariant związany jest z ray tracingiem, czyli śledzeniem promieni w czasie rzeczywistym. Technika w wykonaniu Cryteka opiera się na zmianach w oprogramowaniu i - według Digital Foundry - efekt jest „często spektakularny”, przy zachowaniu dobrej wydajności.

Crysis Remastered zadebiutuje 18 września na PC, PS4 i Xbox One. Na komputerach osobistych grę będzie można kupić jedynie za pośrednictwem cyfrowego sklepu Epic Games Store.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze