Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Commandos 2 HD Remastered w nowym trailerze. Odświeżone oblicze słynnej strategii

Powrót do II wojny światowej.

Kalypso Media opublikowało zwiastun Commandos 2 HD Remastered, czyli odświeżonej wersji wydanej w 2001 roku strategii, osadzonej w czasach II wojny światowej.

Nowa edycja słynnej produkcji zaoferuje między innymi usprawnioną względem oryginału oprawę graficzną. Gracze mogą liczyć na nieco ładniejsze modele postaci oraz otoczenia, a także tekstury w wyższej rozdzielczości.

W planach są również zmodernizowany interfejs użytkownika oraz przeprojektowane sterowanie, które autorzy remastera dostosują też do konsolowego pada. Do tego całkowicie zmodyfikowany samouczek.

Akcja Commandos 2 toczy się w czasach II wojny światowej. Gracze kierują oddziałem komandosów, a do wyboru jest dziewięć postaci, w tym zielony beret, snajper, ekspert od wyburzania i złodziej - każda dysponuje unikalnymi dla siebie zdolnościami.

Kampania produkcji składa się z dziesięciu misji. Realizując poszczególne zadania udajemy się w różnorodne regiony świata - między innymi do Azji, Afryki Północnej i na Arktykę. W trakcie zabawy można używać zarówno broni, jak i pojazdów.

Porównanie z oryginałem

Data premiery Commandos 2 HD Remastered nie jest znana, ale gra powinna ukazać się w czwartym kwartale bieżącego roku. Odświeżona wersja tytułu zmierza nie tylko na PC, ale również konsole PS4, Xbox One i Switch.

Kalypso Media pozyskało prawa do strategicznej serii w lipcu ubiegłego roku. Firma zajęła się na razie przygotowaniem nowego wydaniem drugiej części, ale niewykluczone, że w przyszłości odrestauruje także pierwszą.

Następnie: Imponujący mod Skyblivion do gry Skyrim coraz bliżej premiery

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze