Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cheaty w CoD Warzone teraz również na konsolach

Auto-aim na PlayStation i Xbox.

  • Do sieci trafił trailer cheatów konsolowych do CoD Warzone
  • Specjalizujące się w łapaniu oszustów konto na Twitterze potwierdza autentyczność
  • Internauci ostrzegają, że konsolowe hacki wkrótce staną się popularniejsze

Oszukiwanie w grach sieciowych zazwyczaj kojarzone jest z platformą PC, ale najnowsze doniesienia sugerują, że w przypadku Call of Duty Warzone cheaty mogą wkrótce rozprzestrzenić się też na konsolach.

Twitterowe konto Anti-Cheat Police Departament, rzekomo specjalizujące się w wykrywaniu i zwalczaniu organizacji cheaterskich, opublikowało przygotowany przez oszustów „trailer” nowego oprogramowania hakerskiego, które działa nie tylko na PC, ale też PlayStation i Xbox.

„Panie i panowie, prezentuję wam nową generację cheatów, teraz dostępną na konsolach” - opisuje Anti-Cheat Police Departament. „Istnieje już od jakiegoś czasu, ale ostatnio jest coraz popularniejszym trendem. Konsole nie są już bezpieczną platformą do grania”.

Prowadzący konto twierdzą, że narzędzie wykorzystuje technikę uczenia maszynowego, by wykrywać kształt wrogów w obrębie czerwonej ramki. Następnie koryguje położenie celownika, by bez problemu trafić w cel.

Materiał pokazuje, że cheaty można dostosować do własnych preferencji, między innymi ustalając wielkość wspomnianego obramowania, szybkość działania asysty czy obszar ciała, w który narzędzie ma celować.

Preferowane strzały w głowę? Proszę bardzo

„Czy da się to wykryć? Tak, ale będzie to duży problem dla deweloperów i zdecydowanie niełatwa robota” - kontynuuje „Departament”, tłumacząc, że cheat jest w stanie oszukać konsolę, że przycisków na kontrolerze dotyka człowiek.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze