Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

CDP.pl wkrótce rozszerzy ofertę o filmy

CD Projekt szuka chętnych do testów aplikacji.

Grupa CD Projekt wkrótce rozszerzy ofertę w sklepie cyfrowym CDP.pl o filmy z gatunków science-fiction, horroru, jak i produkcje obyczajowe oraz kino alternatywne.

Liczymy na możliwość zakupu Wiedźmina także w wersji filmowej

Jak zapewniają twórcy platformy, raz zakupiony film będzie można oglądać wielokrotnie, w ramach systemu DTO (download-to-own). Funkcje streamingu rozwiązano za pomocą technologii Microsoft Silverlight.

Zanim oferta trafi do szerszego grona odbiorców, CDP.pl planuje przeprowadzenie testów. Chętni do wzięcia udziału mogą zgłaszać się na stronie sklepu.

"Wiążemy ogromne nadzieje związane z wprowadzeniem do naszej oferty filmów. Nasza ogromna przewaga konkurencyjna polega na tym, że raz zakupiony film już zawsze pozostanie na cyfrowej półce klienta. Pracujemy nad ofertą, która w momencie udostępnienia serwisu będzie już bardzo atrakcyjna" - powiedział dyrektor zarządzający CDP.pl, Michał Gembicki.

Serwis cyfrowej dystrybucji plików CDP.pl został uruchomiony w październiku zeszłego roku. Początkowo dostępnych było na nim nieco ponad 30 gier. Obecnie sklep oferuje także e-booki i e-komiksy.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze