Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolekcja Castlevania: Lords of Shadow ukaże się 8 listopada

AKTUALIZACJA: Mirror of Fate HD także na PC?

Aktualizacja: Wkrótce po ogłoszeniu Castlevania: Lords of Shadow Collection, głos na Twiterze zabrał Dave Cox. Producent z ramienia Konami zdaje się sugerować, że Mirror of Fate HD ukaże się także w wersji PC.

Deweloper opublikował poniższy obrazek z grą włączoną na laptopie, z dopiskiem „bez komentarza :)”.

Mirror of Fate na laptopie

*

Oryginalna wiadomość: Konami ogłosiło, że Castlevania: Lords of Shadow Collection ukaże się 8 listopada na PlayStation 3 oraz Xboksa 360.

Kolekcja obejmuje wydane dotychczas produkcje studia MercurySteam z serii Castlevania i ma służyć jako wprowadzenie do finałowego epizodu historii, która zakończy się wraz z Lords of Shadow 2 w lutym przyszłego roku.

Zestaw zawiera Castlevania: Lords of Shadow z dwoma dodatkami DLC - Reverie i Resurrection, nie publikowane wcześniej na „dużych” konsolach Mirror of Fate HD oraz ekskluzywną wersję demonstracyjną Lords of Shadow 2, z Draculą w roli głównej.

W pudełku znajdzie się jedynie oryginalne Lords of Shadow. Mirror of Fate HD, demo Lords of Shadow 2 i dodatki DLC pobierzemy wykorzystując specjalne kody.

„Gdy wspomniałem wcześniej, że kończymy z serią Castlevania, mówiłem o tym, że chcemy ruszyć do przodu z MercurySteam i zająć się nowym projektem i uniwersum” - napisał w lipcu na Twitterze Dave Cox, producent najnowszej odsłony przygód Gabriela Belmonta z ramienia Konami.

„Nie jest jeszcze jasne, co stanie się z serią po premierze Lords of Shadow 2, ale mamy nadzieję, że pozostanie w dobrej kondycji dla tych, którzy nas zastąpią” - dodał.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Castlevania: Lords of Shadow

PS3, Xbox 360, PC

Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD

PS3, Xbox 360, Nintendo 3DS

See 1 more

Castlevania: Lords of Shadow 2

PS3, Xbox 360, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze