Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Games with Gold: grudzień 2019 - pełna oferta

Jurassic World Evolution, Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD i inne.

Microsoft ujawnił pełną ofertę Games with Gold na grudzień 2019. Wśród gier, które bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci Xbox Live Gold na konsolach Xbox, są Jurassic World Evolution i Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD.

Posiadacze Xbox One przez cały miesiąc ściągną turowe Insane Robots z elementami karcianki i RPG. Gracze wcielają się we Franklina, maszynę, którą skazano na wymazanie pamięci i walki z innymi robotami. Zabawa dzieli się na dwie części: eksplorowanie plansz i walkę.

Natomiast pomiędzy 16 grudnia a 15 stycznia właściciele konsoli uzyskają dostęp do wspomnianego Jurassic World Evolution - wydanej w ubiegłym roku strategii ekonomicznej, w której zarządzamy parkiem z dinozaurami. Podczas zabawy rozbudowujemy placówkę i odkrywamy nowe stworzenia.

W Jurassic World Evolution gracze opiekują się własnym Parkiem Jurajskim

Z kolei od 1 do 15 grudnia na X360 trafi Toy Story 3, czyli produkcja oparta na filmie animowanym z zabawkami o tej samej nazwie. Gra pozwala nie tylko wziąć w wydarzeniach znanych z oryginału, ale też tworzyć własne historie w trybie Toy Box.

Od 16 do 31 grudnia produkcję z Chudym i Buzzem zastąpi zaś Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD, a więc odświeżona wersja platformówki wydanej pierwotnie na 3DS. Wcielając się w Trevora Belmonta gracze ponownie muszą powstrzymać Drakulę.

Zobacz na YouTube

Tradycyjnie, dzięki opcji wstecznej kompatybilności, wspomniane tytuły z Xboksa 360 uruchomimy również na Xbox One.

Aby skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. By pobrać grę, wystarczy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold), a następnie potwierdzić „zakup” i ściągnąć produkcję.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Następnie: Początki prac nad Death Stranding i studia Hideo Kojimy w archiwalnych materiałach zza kulis

Read this next