Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD w tym miesiącu na Steamie

AKTUALIZACJA: Premiera 27 marca.

Aktualizacja: Mirror of Fate HD zadebiutuje na Steamie w czwartek, 27 marca. Promocyjną cenę - ok. 36 zł - przygotowano dla wszystkich, którzy zdecydują się zamówić grę przed premierą. Później za produkcję trzeba będzie zapłacić ok. 50 zł.

*

Oryginalna wiadomość: Konami potwierdziło, że Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD ukaże się w wersji PC jeszcze w tym miesiącu.

Nie podano konkretnej daty i ceny, ale gra pojawi się wyłącznie w dystrybucji cyfrowej na Steamie. Poza ulepszoną oprawą graficzną, twórcy przygotowują także tablice najlepszych wyników, tryb rozgrywki „Boss Rush” oraz osiągnięcia.

Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate ukazało się pierwotnie na konsoli Nintendo 3DS, w marcu tego roku. Akcja rozgrywa się w 25 lat po wydarzeniach z Castlevania: Lords of Shadow i opowiada historię potomków Gabriela Belmonta - Trevora, Simona i Alucarda.

W październiku ubiegłego roku edycję HD wydano już na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360, w cenie około 46 zł.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze