Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Car Mechanic Simulator 2018 - zlecenie fabularne: Royale Crown

Drugie zlecenie.

Drugim zleceniem fabularnym w grze jest naprawa auta Royale Crown. Należy w nim wymienić rozrząd i olej. Zlecenie może nie być dostępne od razu po zakończeniu poprzedniego zadania fabularnego, gdyż aby je odblokować wymagany jest 2. poziom doświadczenia.


Do zakupu:

  • Wałek rozrządu - dwie sztuki
  • Cewka zapłonowa - cztery sztuki
  • Koło zębate wałka rozrządu - dwie sztuki

Wymiana oleju

Wygląda identycznie jak w poprzednim zadaniu. Podnieś auto na podnośniku maksymalnie w górę i umieść spust oleju pod nim. Użyj go, następnie odłóż z powrotem na miejsce i obniż auto, żeby móc grzebać pod maską. Odkręć korek oleju i zacznij wlewać nowy olej. Rób to przez ok. 7-8 sekund. Jeżeli nie jesteś pewien, skorzystaj z bagnetu służącego do oceny poziomu oleju.


Wymiana rozrządu

Ponieś maskę i włącz tryb demontażu. Przenieś wzrok na lewy bok silnika, gdzie znajdziesz osłonę rozrządu, czyli części, które musisz zdemontować, żeby dostać się do uszkodzonych części. Wyjmij napinacz paska oraz oba paski klinowe, pompę wody, koło pasowe i rolkę prowadzącą. Wszystkie te elementy znajdują się obok siebie i podświetlą się na czerwono, gdy będziesz próbował wyjąć osłonę rozrządu.

Zdejmij osłonę rozrządu oraz cewki zapłonowe i pokrywę głowicy od góry. Będziesz wtedy widział uszkodzone części. Koła zębate będziesz mógł wyjąć po zdjęciu paska rozrządu, natomiast wałki po usunięciu kół zębatych.

Trzeba zdemontować wiele części, żeby dostać się do wałka rozrządu.

Gdy zdemontujesz wszystkie uszkodzone części, przejdź w tryb montażu i powtórz czynności w odwrotnej kolejności pamiętając o montażu nowych, 100% sprawnych części.Po skończonych naprawach ponownie najedź myszką na auto i w menu kołowym wybierz Stan auta, a następnie kliknij zakończ zlecenie oddając auto właścicielowi.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze

Adam Thiem

Contributor

Komentarze