Skip to main content

Call of Duty zrobiło się dziwne. Modern Warfare 2 dostało tryb z samochodową piłką nożną

Puchar Warzone.

Właśnie rozpoczął się darmowy weekend z trybami sieciowymi Call of Duty Modern Warfare 2, dzięki czemu można sprawdzić najnowszą aktualizację, która dodaje między innymi tryb inspirowany Rocket League.

Aktualizacja pod nazwą Season 01 Reloaded wprowadza sporo nowości. Na dobry początek gracze otrzymają możliwość prowadzenia starć na powracającej mapie Shipment przeznaczonej dla dwóch sześcioosobowych drużyn, a także spróbują swoich sił w pierwszym prawdziwym raidzie w historii serii - Atomgrad Episode 1 jest już dostępny, a następne części będą wydawane wraz z kolejnymi sezonami.

Najdziwniejszą nowością jest jednak zupełnie nowy - i ograniczony czasowo - tryb Warzone Cup, który mocno inspirowany jest popularnym Rocket League. Dwie drużyny poruszające się na specjalnych quadach starają się wepchnąć ogromną piłkę do bramek na zielonej murawie. Wygrywa ten zespół, który jako pierwszy strzeli 5 goli.

Ponadto nowa aktualizacja wprowadza szereg poprawek balansu, błędów oraz tak zwanej jakości życia. Można też wypróbować w akcji nowych operatorów i broń, czy spróbować rozwikłać tajemnicę kluczy, które pojawiły się w trybie DMZ. Pełna lista zmian i nowości dostępna jest na oficjalnej stronie Call of Duty i warto się z nią zapoznać, jeśli na bieżąco śledzicie rozwój gry.

Darmowy weekend z trybami sieciowymi CoD Modern Warfare 2 potrwa do 19 grudnia. W tym czasie gracze skorzystają z bonusów do doświadczenia postaci i broni oraz wypróbują trzy mapy w czterech trybach rozgrywki. Warzone 2 cały czas pozostaje darmowe i można pobrać je w każdej chwili na PC (Battle.net oraz Steam), PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X/S.

Read this next