Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty Modern Warfare 3 - Zombie: duży plecak

Jak mieć więcej miejsca na przedmioty.

Loot odgrywa ważną rolę w trybie Zombie w Call of Duty Modern Warfare 3 (2023), a żeby móc przenosić go więcej, musisz znaleźć większe plecaki. Istnieją trzy rodzaje plecaków, a na tej stronie podpowiemy ci jak znaleźć duży plecak.

Jeśli znajdziesz duży plecak i dokonasz z nim eksfiltracji, będzie on automatycznie wyekwipowany dla twojej postaci przy kolejnych misjach. „Automatycznie” to jednak ważne słowo, bo musisz wiedzieć, że nie możesz zdjąć plecaka i schować go do skrytki, a więc nie brać go na misję.


Na tej stronie:


Metoda z kontraktem

Istnieje duża szansa na zyskanie największego plecaka z kontraktu zwanego Złup skrytkę z bronią [1]. Jest on oznaczony niebieską ikoną z sejfem.

Twoim zdaniem w ramach tego kontraktu jest obrona przez kolejnymi falami przeciwników w czasie, gdy wiertło pracuje nad otwarciem sejfu. Gdy mini-misja się skończy, pokaże się fioletowa wyrwa z nagrodami, a wśród nich może być duży plecak.


Metoda z zainfekowanymi twierdzami

Zainfekowane twierdze [2] to miejsca, które często zapewniają duże plecaki. Są one na mapie zaznaczone ikoną wieży z czaszką. Te budynki są co prawda otwarte, ale potrzebujesz maski przeciwgazowej, żeby się po nich poruszać. Możesz ją kupić w stacji zaopatrzeniowej lub znaleźć w innych miejscach.

Przeszukuj szafki i inne pojemniki z lootem w zakażonej twierdzy, a powinieneś w końcu trafić na plecak. Uważaj jednak, bo w tych miejscach pojawiają się nieco trudniejsze do pokonania zombie, np. opancerzeni przeciwnicy.


Szybki dostęp do średniego plecaka

W przeciwieństwie do dużego plecaka, jego średni odpowiednik jest łatwy do zdobycia. Jako że zapewnia on więcej miejsca na przedmioty niż podstawowa wersja, jest świetnym dodatkiem dla początkujących graczy i postaci, którzy nie chcą się jeszcze pchać do centralnej, najgroźniejszej strefy.

Średni plecak [3] kupisz w dowolnej stacji zaopatrzeniowej, nawet w najłatwiejszej, szarej strefie. Kosztuje 2000 sztuk Esencji.

Spis treści: Call of Duty Modern Warfare 3 - Poradnik, Solucja

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Call of Duty: Modern Warfare 3 (2023)

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze