Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty Modern Warfare 3 - jak zdobyć Blaster i Wunderwaffe DG-2 w trybie Zombie

Schematy na Cudowne Bronie.

Cudowne Bronie w trybie Zombie w Call of Duty Modern Warfare 3 to najpotężniejsza broń dostępna w tym wariancie rozgrywki. Ich grupa nie jest zbyt pokaźna, bo składają się na nią tylko dwa modele: Blaster i Wunderwaffe DG-2. To jedne z najtrudniejszych do zdobycia przedmiotów, więc na tej stronie wytłumaczymy ci, gdzie je znaleźć.

Schematy na Cudowne Bronie w Modern Warfare 3 Zombie

Jeśli ci się poszczęści, to wylosujesz Blaster lub Wunderwaffe DG-2 w Tajemniczej Skrzynce, ale szanse na to są bardzo niewielkie. Poza tym lepiej jest zdobyć Schematy na te bronie, bo to oznacza, że będziesz je mógł wytwarzać niemal na życzenie. Niemal, bo po skorzystaniu ze Schematu musisz odczekać, aż się „naładuje” ponownie. Czas oczekiwania jest bardzo długi, bo wynosi aż 48 godzin.

Tajemnicza Skrzynka

Niezłym sposobem na zdobycie Schematu na Cudowną Broń jest realizacja kontraktów w środkowej, najgroźniejszej strefie, oznaczonej kolorem czerwonym. Występują tam najgroźniejsze typy przeciwników, ale za wyzwania otrzymujesz najlepsze nagrody - w tym dwa omawiane egzemplarze broni.

Po wykonaniu kontraktu po prostu udaj się do fioletowej wyrwy z nagrodami i miej nadzieję na znalezienie tam Blastera lub Wunderwaffe DG-2. Nie musisz się obawiać, że inni gracze z drużyny dotrą do wyrwy szybciej i zabiorą ci cenny przedmiot - nagrody nie są dzielone, każdy ma swój własny pakiet.

Alternatywną metodą na zdobycie Schematu na Wunderwaffe DG-2 jest realizacja 4. misji fabularnej z III aktu trybu Zombie. Musisz się w niej podjąć kontraktu oznaczonego na mapie ikoną talerza satelitarnego, a więc zabić 50 zombie w wyznaczonej strefie. Za wykonanie zadania możesz otrzymać właśnie plan na Cudowną Broń, ale jeśli tak się nie stanie, powtarzaj kontrakt do skutku.

Blaster i Wunderwaffe DG-2

Pamiętaj, że gdy już zdobędziesz Schemat na Cudowną Broń, to jeszcze nie koniec - dopiero gdy dokonasz pomyślnej eksfiltracji ze Schematem w ekwipunku, zostanie on przypisany na stałe do twojej postaci.

Spis treści: Call of Duty Modern Warfare 3 - Poradnik, Solucja

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Call of Duty: Modern Warfare 3 (2023)

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze