Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty Modern Warfare 3 - jak się leczyć

Jak regenerować zdrowie po zranieniu.

W Call of Duty Modern Warfare 3 (2023) trzeba dbać o poziom zdrowia, a śmierć kończy grę i trzeba zaczynać od ostatniego punktu kontrolnego. Co to za zabawa, kiedy trzeba zaczynać od nowa? Z tej strony dowiecie się, jak wygląda leczenie w najnowszym Call of Duty.


  • Gdy atakują nas wrogowie, spada poziom zdrowia naszej postaci. Sygnalizuje to czerwona, krwawa ramka wokół ekranu. Im jest ciemniejsza, tym bliższa śmierci jest nasza postać.
  • W przeciwieństwie do dawnych odsłon czy nawet nowszego Call of Duty WW2, w Call of Duty Modern Warfare 3 zdrowie regeneruje sie automatycznie i nie wymaga używania apteczek.
  • Aby zregenerować zdrowie, należy na chwilę schować się za osłoną i unikać obrażeń.
  • Znajdź osłonę i ukryj się przed ogniem lub zlikwiduj wszystkie cele, nim cię zabiją. Następnie poczekaj kilka sekund - czerwona ramka zacznie znikać, a gdy ekran będzie całkiem czysty, bedzie oznaczało to całkowite zregenerowanie zdrowia.
  • Na wyższych poziomach trudności jak Weteran, jedno lub dwa trafienia potrafią zmniejszyć poziom zdrowia naszej postaci do zera. W tym wypadku proponujemy całkowicie unikać otrzymywania obrażeń przez cierpliwą i taktyczną grę oraz precyzyjne eliminowanie wrogów.

Spis treści: Call of Duty Modern Warfare 3 - Poradnik, solucja

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Call of Duty: Modern Warfare 3 (2023)

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze