Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Bossowie z Elden Ring kontra 50 wygłodniałych psów. Gracz urządza kolejne walki

Współcześni gladiatorzy.

Youtuber BjornTheBear postanowił sprawdzić, którzy z bossów z Elden Ring poradzą sobie z 50 wygłodzonymi psami. W tym celu zorganizował serię walk czworonogów z najsilniejszymi przeciwnikami z gry From Software.

Trzeba zaznaczyć, że wybrano wersję psów, która swoimi ugryzieniami nie powoduje szkarłatnej zgnilizny (scarlet rot), ponieważ byłoby to przesadnie korzystne dla czworonogów i test straciłby sens.

Temat wcale nie jest oczywisty, bo już na wstępie widać, że np. Sir Gideon Ofnir sobie nie poradził, lecz God-Devouring Serpent może uchodzić za postrach armii czworonogów. Generalnie jednak 11 z 19 potyczek zakończyło się zwycięstwem bossów.

Zawziętość wygłodzonych psów robi wrażenie i potrafi być niezwykle skuteczna, ale ostatecznie wszystko zależy od konkretnego starcia. Zestaw ruchów bossa oraz środowisko mają ogromne znaczenie.

Początkowo jedną z ciekawszych potyczek wydawała się być ta z Rennalą, która przez większość czasu unosi się nad ziemią, lecz… gdy tylko pierwszy raz dotknęła podłoża, walka zdecydowanie przyspieszyła. Psy błyskawicznie ją zagryzły i nie udało jej się ponownie wznieść. Drugi etap walki zleciał równie szybko.

BjornTheBear wręcz specjalizuje się w udzielaniu odpowiedzi na nietypowe pytania ze świata Elden Ring, które polegają na organizacji „ustawek” różnych przeciwników, więc jeśli lubicie takie testy, kanał może was zainteresować.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Elden Ring

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze

Marcin Hołowacz

Contributor

Komentarze