Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Bossowie z Elden Ring kontra 50 wygłodniałych psów. Gracz urządza kolejne walki

Współcześni gladiatorzy.

Youtuber BjornTheBear postanowił sprawdzić, którzy z bossów z Elden Ring poradzą sobie z 50 wygłodzonymi psami. W tym celu zorganizował serię walk czworonogów z najsilniejszymi przeciwnikami z gry From Software.

Trzeba zaznaczyć, że wybrano wersję psów, która swoimi ugryzieniami nie powoduje szkarłatnej zgnilizny (scarlet rot), ponieważ byłoby to przesadnie korzystne dla czworonogów i test straciłby sens.

Temat wcale nie jest oczywisty, bo już na wstępie widać, że np. Sir Gideon Ofnir sobie nie poradził, lecz God-Devouring Serpent może uchodzić za postrach armii czworonogów. Generalnie jednak 11 z 19 potyczek zakończyło się zwycięstwem bossów.

Zawziętość wygłodzonych psów robi wrażenie i potrafi być niezwykle skuteczna, ale ostatecznie wszystko zależy od konkretnego starcia. Zestaw ruchów bossa oraz środowisko mają ogromne znaczenie.

Początkowo jedną z ciekawszych potyczek wydawała się być ta z Rennalą, która przez większość czasu unosi się nad ziemią, lecz… gdy tylko pierwszy raz dotknęła podłoża, walka zdecydowanie przyspieszyła. Psy błyskawicznie ją zagryzły i nie udało jej się ponownie wznieść. Drugi etap walki zleciał równie szybko.

BjornTheBear wręcz specjalizuje się w udzielaniu odpowiedzi na nietypowe pytania ze świata Elden Ring, które polegają na organizacji „ustawek” różnych przeciwników, więc jeśli lubicie takie testy, kanał może was zainteresować.

O autorze

Marcin Hołowacz

Contributor

Komentarze