Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Borderland 2 i Aliens: Colonial Marines otrzymają kolejne dodatki DLC

Gearbox planuje nową grę na kolejną generację.

Szef Gearbox Software, Randy Pitchford zdradził w najnowszym podcaście Nerdist, że studio pracuje nad nowymi dodatkami DLC do Aliens: Colonial Marines i Borderland 2.

Poza rozszerzeniami, firma planuje stworzenie całkiem nowej licencji na kolejną generację sprzętu. Pitchford nie zdradził więcej szczegółów.

Nieco więcej informacji na temat DLC do Aliens: Colonial Marines ujawniają nowe trofea z PS3, znalezione przez serwis PS3Trophies.

Według opublikowanych informacji, nowy dodatek - zatytułowany Stasis Interrupted - skoncentruje się na kampanii fabularnej. Rozszerzenie bez dodatkowych opłat otrzymają posiadacze przepustek sezonowych.

Tymczasem ze kolejne DLC do Borderland 2 przyjdzie już zapewne zapłacić. Ostatnia część przepustki sezonowej gwarantowała dostęp do Tiny Tina's Assault on Dragon Keep, które ukazało się 25 czerwca.

Po DLC do Aliens: Colonial Marines na pewno czekają już tłumy graczy
Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze