Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Blizzard planuje przyszłość Diablo, ale na szczegóły poczekamy

BlizzCon bez demonów.

Blizzard ostrzega, że gracze nie powinni spodziewać się nowych informacji na temat serii Diablo na imprezie BlizzCon na początku listopada. Studia dodaje jednak, że ma plany na rozwój cyklu.

„Choć gra będzie dostępna na hali, nie szykujemy żadnych zapowiedzi. Przyjdzie na to czas w przyszłości, ale ten czas jeszcze nie nadszedł” - czytamy na oficjalnym forum dyskusyjnym.

Przygotowaliśmy już nowe logo

Gracze mogli mieć pewne nadzieje, ponieważ na BlizzConie w ubiegłym roku zapowiedziano dodatek z Nekromantą oraz powrót do klasycznej Katedry w ramach specjalnego trybu.

„Nadciąga łatka 2.6.1. Patrząc dalej za horyzont, pracujemy ciężko nad przyszłością Diablo i badamy dalszy kierunek serii. Prosimy o cierpliwość” - napisano w oświadczeniu.

„Nasze oddanie Sanktuarium pozostaje niezachwiane, jest jasne jak Wysokie Niebiosa i intensywne jak Piekielne Ognie. Jesteśmy podekscytowani perspektywą dalszych prac”.

Tegoroczny BlizzCon odbędzie się w dniach 3 - 4 listopada.

Jednocześnie na oficjalnej stronie gry znaleźć można najnowsze informacje na temat wspomnianej aktualizacji 2.6.1, dostępnej na publicznych serwerach testowych.

Najważniejsze nowości to kolejne modyfikacje balansu postaci, ale zwiększono także szansę na zdobycie wielu przedmiotów legendarnych i z zestawów oraz ich właściwości.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze