Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Bleszinski opublikował na Twitterze pierwszy obrazek ze swojego nowego projektu

AKTUALIZACJA #2: Czwarty obrazek.

Aktualizacja #3: Nowa grafika koncepcyjna od Bleszinskiego, w sam raz na rozpoczęcie roku szkolnego. Po raz kolejny spoglądamy na futurystyczne miasto, a na pierwszym planie maszerują dwie postacie - prawdopodobnie ojciec i syn.

*

Aktualizacja #2: Na Twitterze pojawił się kolejny obrazek, tym razem przedstawiający futurystyczne miasto, niszczone przez gwałtowną burzę.

*

Aktualizacja: Bleszinski opublikował na Twitterze drugi obrazek ze swojego nowego projektu. Tematyka zdecydowanie odbiega od poprzedniej grafiki, prezentując futurystyczny mecz koszykówki z gigantycznymi zawodnikami - jeden wyposażony jest nawet w urządzenie przypominające plecak odrzutowy.

*

Oryginalna wiadomość: Popularny Cliff Bleszinski, do niedawna pracownik Epic Games odpowiedzialny za serię Gears of War, ujawnił na Twitterze pierwszą grafikę koncepcyjną z nowego projektu.

Obrazek przedstawia uzbrojonego mężczyzną, stojącego nad rzeką w kamienistym kanionie. Na pierwszym planie jest także uzbrojona łódź, a w tle widać futurystyczną konstrukcję przypominającą most i kolejnego żołnierza.

Bleszinski odszedł z Epic Games w październiku ubiegłego roku, po ponad 20 latach pracy. Mówił wtedy, że „potrzebuje przerwy”, ale nie wykluczył, że powróci do tworzenia największych tytułów. O jego talent zabiegało kilka firm, a w listopadzie kuszony był także przez Ubisoft.

Tagi

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze