Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Bethesda wkrótce ogłosi kolejny tytuł

Wolfenstein 1960?

Bethesda rozpoczęła wczoraj kampanię promocyjną nowej gry, prezentując trzy tajemnicze obrazki: czerwone, świecące oko, zestaw nabojów i ludzkie cienie.

Wydawca szybko potwierdził, że z reklamowanym projektem nie ma nic wspólnego Bethesda Game Studios, co pozwala z dużym prawdopodobieństwem wykluczyć kolejną część serii Fallout i The Elder Scrolls.

Trzy obrazki opatrzono nazwami „z1960”, „y1960” i „x1960”, co może wskazywać na czas akcji lub podtytuł. Całość prezentuje dość specyficzny klimat, kojarzący się w Wolfensteinem.

Więcej informacji powinniśmy poznać wkrótce, za pośrednictwem serwisu GameSpot. Prezentację gry planowano początkowo na wczoraj, ale wydawca i redakcja zdecydowali się przesunąć plany, być może w związku z zapowiedzią The Sims 4 i prawami do Star Wars, pozyskanymi przez EA.

Niedawno w dziale Retrospektywa Michał wspominał grę Return to Castle Wolfenstein.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze