Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Beta Ghost Recon Wildlands - jak zagrać, co warto wiedzieć

Wszystko o testach gry.

Ghost Recon Wildlands to nowa marka Ubisoftu i kolejna odsłona popularnej serii, która zrywa ze stosunkowo niewielką skalą rozgrywki, stawiając na ogromny i otwarty świat.

Gracze trafiają do Boliwii, gdzie muszą zająć się walką z niebezpiecznym kartelem. Deweloperzy stawiają na wolność wyboru - misje i środki niezbędne do ich wykonania wybierzemy wedle własnego uznania.

Beta rozpocznie się już 23 lutego 2017 roku na PC, PS4 i Xbox One. Potrwa do 27 lutego.

Zobacz: Ghost Recon Wildlands - poradnik i najlepsze porady


Zapisy do testów, zawartość bety

Wcześniej, żeby uzyskać szansę na dostanie się do zamkniętej bety Ghost Recon Wildlands, należało zarejestrować się na oficjalnej stronie gry. Logowaliśmy się danymi konta Uplay, wybieraliśmy preferowaną platformę i potwierdzaliśmy adres e-mail - to wszystko.

Beta rozpoczynająca się 23 lutego jest jednak otwarta. Wystarczy więc pobrać grę z PlayStation Store na PS4, Xbox Store na Xbox One lub Uplay na PC.

Betę można już pobierać. Plik instalacyjny waży ok. 22 GB.

Zgranie zespołu to podstawa

Beta pozwoli zwiedzić dwie prowincje Boliwii, gdzie gracze postarają się działać na niekorzyść kartelu Santa Blanca. Możliwa będzie rozgrywka w pojedynkę z komputerowymi towarzyszami, ale tytuł tworzony jest z myślą o kooperacji. W drużynie znajdzie się maksymalnie czwórka graczy.

Gra oferuje różne rodzaje zadań - to między innymi:

 • Eliminacja wskazanego przeciwnika
 • Odbicie zakładnika
 • Porwanie VIP-a
 • Zniszczenie celu - na przykład laboratorium kokainy
 • Przejęcie transportu narkotyków

W pełnej wersji gry do dyspozycji graczy oddanych zostanie mnóstwo pojazdów i szeroki arsenał broni. Różnorodne narzędzia pozwolą podejść do każdej misji we własnym stylu.

Każdy scenariusz można rozegrać na różne sposoby. Nic nie stoi na przeszkodzie, by po cichu zakraść się do bazy wroga i wyeliminować cel bez wywoływania alarmu, ale można też wlecieć nad teren placówki helikopterem i ostrzelać przeciwników z powietrza, przy okazji wysadzając w powietrze parę budynków.

Przykładowe pojazdy to samochody, ciężarówki, quady, motocykle, śmigłowce transportowe i bojowe. Nie wiadomo, ile maszyn będzie można przetestować w wersji beta.


Wymagania sprzętowe

Ubisoft opublikował niedawno wymagania sprzętowe Ghost Recon Wildlands. Dowiedzieliśmy się, że minimalna konfiguracja przeznaczona jest do rozdzielczości 720p przy niskich ustawieniach graficznych.

Wymagania minimalne:

 • System operacyjny: Windows 7, Windows 8.1 lub Windows 10 (wersje 64-bitowe)
 • Procesor: Intel Core i5-2400S (2,5 GHz), AMD FX-4320 (4 GHz)
 • Karta graficzna: GeForce GTX 660, Radeon R9 270X (2 GB VRAM)
 • Pamięć RAM: 6 GB

Wymagania zalecane:

 • System operacyjny: Windows 7, Windows 8.1 lub Windows 10 (wersje 64-bitowe)
 • Procesor: Intel Core i7 3770 (3,5 GHz), AMD FX-8350 (4 GHz)
 • Karta graficzna: GeForce GTX 970, GTX 1060, Radeon R9 390, Radeon RX4 80 (4 GB VRAM)
 • Pamięć RAM: 8 GB

Pełna wersja Ghost Recon Wildlands debiutuje 7 marca 2017 roku. Gra trafi na PC, a także na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

O autorze
Komentarze