Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Splinter Cell motywem przewodnim nowej aktualizacji Ghost Recon Wildlands

Pojawi się Sam Fisher?

Ubisoft opublikował zwiastun pierwszej z zapowiedzianych niedawno czterech nowych aktualizacji Ghost Recon Wildlands. Materiał ujawnia, że motywem przewodnim jest seria Splinter Cell.

Trailer przedstawia rozmowę Paladyna z postacią znaną jako Drzazga. Pseudonim oraz charakterystyczne zielone gogle sugerują, że tajemniczym jegomościem jest najprawdopodobniej nie kto inny, jak Sam Fisher - główny bohater cyklu skradanek.

Z nagrania dowiadujemy się, że agent musi się udać do Boliwii, by rozwiązać zagadkę wycieku, do którego doszło w Langley, czyli głównej siedzibie CIA. Prosi jednak o wsparcie znajdującego się we wspomnianym kraju oddziału Duchów.

Szczegółów nie ujawniono, ale wiadomo, że aktualizacja wprowadzi między innymi nową misję do kampanii fabularnej oraz klasę postaci do sieciowego trybu rywalizacji. Niewykluczone, że zadanie związane jest z serią Splinter Cell, a kolejny podopieczny to właśnie Sam Fisher.

Więcej informacji na temat przygotowywanych treści przedstawiciele firmy Ubisoft zaprezentują na początku przyszłego tygodnia - 9 kwietnia. Darmowy dodatek ukaże się dzień później - 10 kwietnia.

Niedawno przedstawiono plany związane z drugim rokiem rozwoju Ghost Recon Wildlands. W nadchodzących miesiącach gra otrzyma cztery bezpłatne aktualizacje zatytułowane Special Operations.

Pierwsza zaoferuje nie tylko nową misję i następną klasę postaci, ale także Sabotaż - przeznaczony dla dwóch drużyn tryb rywalizacji. Do tego funkcja modyfikowania wyglądu strojów towarzyszy w kampanii fabularnej.

Ostatnią odsłoną Splinter Cell jest wydana w 2013 roku produkcja o podtytule Blacklist. Gra oferowała między innymi trzy style rozgrywki, pozwalające realizować poszczególne zadania w różny sposób.

Od pięciu lat seria skradanek nie doczekała się jednak kontynuacji, choć w marcu w ofercie kanadyjskiego oddziału internetowego Amazon pojawiła się nowa część cyklu. Informacje z karty katalogowej sugerowały, że premierę wyznaczono na bieżący rok.

Jeżeli Ubisoft rzeczywiście zamierza wydać kolejną odsłonę Splinter Cell, istnieje możliwość, że poprzez aktualizację Ghost Recon Wildlands firma stara się przypomnieć graczom o przygodach agenta Sama Fishera.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze