Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Batman w grze Suicide Squad. Po raz ostatni usłyszymy Kevina Conroy'a

Ostatnia rola.

Zaszłonocna gala The Game Awards przyniosła gorzką wiadomość - Suicide Squad: Kill the Justice League będzie ostatnią grą, w której usłyszymy głos Kevina Conroy'a w roli Batmana.

Aktor wcielał się w człowieka-nietoperza od 30 lat. Po raz pierwszy można było usłyszeć go w kultowym serialu animowanym „Batman” z 1992 roku. Później wystąpił w niezliczonych produkcjach, wśród których znajdziemy także gry Rocksteady Studios z serii Batman: Arkham czy hit minionego lata - darmową bijatykę MultiVersus. W ubiegłym miesiącu Kevin Conroy zmarł po długiej walce z rakiem. Miał 66 lat.

Okazuje się, że aktor przed śmiercią zdążył nagrać swoje kwestie do nadchodzącego Suicide Squad: Kill the Justice League, a wspomniana gra będzie najprawdopodobniej ostatnią, w której usłyszymy kultowy głos Bruce'a Wayne'a. Potwierdza to końcówka zaprezentowanego w nocy zwiastuna - na końcu możemy usłyszeć słowa „Jestem zemstą. Jestem nocą. Jestem Batmanem!” wypowiedziane znajomym głosem. Trailer zamyka prosta wiadomość „Dziękujemy, Kevin” .

Komentarze pod filmem przepełnione są gorzkimi, ale ciepłymi wspomnieniami fanów, z których niektórzy mieli okazję spotkać aktora osobiście przy okazji różnych wydarzeń. Pojawienie się głosu Kevina Conroya w grze zostało bardzo dobrze odebrane, a wielu graczy zachwala taką formę złożenia hołdu kultowej personie. Wielu komentujących napisało o „dreszczach” po usłyszeniu Kevina Conroy'a.

Suicide Squad: Kill the Justice League zadebiutuje 26 maja 2023 roku na PC oraz konsolach Xbox Series X/S i PS5. Jest to piąta część cyklu Batman: Arkham, ale pierwsza, w której Mroczny Rycerz nie będzie głównym bohaterem. Fabuła skupi się na tytułowej Lidze Samobójców, która zmierzy się z członkami Ligi Sprawiedliwości będącymi pod wpływem Brainiaca napadającego na Ziemię.

Read this next