Skip to main content

Suicide Squad jeszcze żyje. Aktualizacja dodała nowych wrogów

Oraz misję.

W ostatnich 24 godzinach w szczytowym momencie w Suicide Squad: Kill the Justice League na Steamie grało 341 osób. Studio Rocksteady nie daje jednak za wygraną i opublikowało właśnie kolejną aktualizację.

Patch debiutuje wraz z drugim rozdziałem sezonowych treści oraz sporą porcją załatanych błędów. Najważniejszą nowością są zapewne nowe rodzaje przeciwników oraz rozbudowanie mapy Jokera, wzbogaconej między innymi o nowe misje. Pełna lista zmian i nowości na oficjalnej stronie.

Pierwszy sezon popremierowego wsparcia rozpoczął się pod koniec marca i bardzo szybko przełożył się na kolejną falę głosów rozczarowania. Nieliczni pozostający fani Suicide Squad narzekali choćby na brak misji fabularnych i żmudny proces odblokowywania nowej postaci - Jokera.

Zobacz na YouTube

Czy dzisiejsza aktualizacja poprawi stan rzeczy i nastroje graczy? Jest to raczej wątpliwe, choć na Steamie faktycznie widać pewny wzrost zainteresowania. Mowa o wspomnianych 341 osobach w ostatnich 24 godzinach, podczas gdy wcześniej nie udawało się dotrzeć nawet do 150 osób jednocześnie.

Nowa misja o nazwie Out of Orbit to kolejne dzieło zniszczenia Brainiaca. Zadanie polega na zniszczeniu szeregu wież podczas przeskakiwania pomiędzy wymiarami. Do tego dodano też kolejne rodzaje wrogów, jak oponenci potrafiący przyzywać konstrukty Zielonej Latarni.

Jest też jedenaście nowych umiejętności, więcej nagród za kończenie misji w Metropolis (i opcja automatycznego ich rozmontowania), nowe schematy do systemu rzemiosła, a nawet obniżenie kosztów rozpoczęcia różnych misji, od razu o połowę.

Zobacz także